موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من خودم 17 سالمه...سال اخر رشته الکترونیکم Heart.gif
(10-11-2014، 10:35 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 10:33 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا یجوری میحرفید که من فکر کردم همسن خودمه یا یکم بزرگتره... Biggrin.gif
خودت کلاس چندی عموییی؟؟؟ Biggrin.gif  Biggrin.gif teeth

Biggrin.gif Biggrin.gif
(10-11-2014، 10:39 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم 17 سالمه...سال اخر رشته الکترونیکم Heart.gif
همسن منی ولی من لامصب طی یک جریانی یک سال دیر فرستادنم مدرسه من واسه همون یک سال دوم الکتروتکنیکم Wink.gif
منم بهناز ١٨ سال اخر انساني دمِ بخت جهازمم جوره Angel.gif
البته هنوز نرفتم تو ١٨ _ همون ١٧
(10-11-2014، 10:43 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ندایی بدی شوهرتم جوره خدا بخواد Biggrin.gif Biggrin.gif
(10-11-2014، 10:43 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشبختم Angel.gif
(10-11-2014، 10:44 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته هنوز نرفتم تو ١٨ _ همون ١٧

منم 1 ماه دیگه میرم تو 18 Angel.gif
(10-11-2014، 10:45 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ندایی بدی شوهرتم جوره خدا بخواد Biggrin.gif  Biggrin.gif

مامانم كفته ميخوام ترشي بندازمت Biggrin.gif
(10-11-2014، 10:46 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشبختم Angel.gif

Me 2  Tongue.gif  Biggrin.gif