موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ای کوروش نامرد شارژ منو لو دادش  Biggrin.gif
تو مثلا مدیر بودی تو فیس Tongue.gif
(05-11-2014، 07:08 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب خوبه دیگه رکورد دار شدی Biggrin.gif
خودم استعفا دادم اومدم بیرون Biggrin.gif 
دوستان ، برای چت از تاپیک چت استفاده کنید ، این جا که جای چت نیست ، جای کد مسابقه گذاشتنه
(05-11-2014، 07:09 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:08 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو تنها نذار 
رفتی ببینی ترکوندم  Biggrin.gif Wink.gif
(05-11-2014، 07:10 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ، برای چت از تاپیک چت استفاده کنید ، این جا که جای چت نیست ، جای کد مسابقه گذاشتنه

درود Heart.gif
تاپیک چت هست کسی نمیره اونجا من یه بار رفتم دیدم باز اینجا چت میکنن دیگه ناچاریم بیایم همینجا
صفحه اول رو چک کنید اونجا هم کدهارو میذارن  Heart.gif
(05-11-2014، 07:11 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:09 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو تنها نذار 
رفتی ببینی ترکوندم  Biggrin.gif Wink.gif

چیو ترکوندی؟ Biggrin.gif تنها نیستی دیگه 3نفرید ماشالله
(05-11-2014، 07:05 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif  Sad.gif  Sad.gif  Undecided.gif  Dodgy.gif  Confused  Huh.gif  Confused

هنوز که اخطار ندادم فقط گفتم که دیگه تکرار نکنی چون همه که جنبه شوخی ندارن Exclamation.gif ناراحت میشن و بقیه هم دچار مشکل میشن Exclamation.gif از انتشار مطالب نادرست در انجمن خودداری کنید - قوانین موبایل روز Heart.gif
نه بابا فقط منم پویا که درس میخونه من تنها میچرخونم  Biggrin.gif Angel.gif
ادمین دلی هم که هست ایول  Wink.gif Tongue.gif
تو فیسبوک نیستی دلشاد  Biggrin.gif
(05-11-2014، 07:12 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:10 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود Heart.gif
تاپیک چت هست کسی نمیره اونجا من یه بار رفتم دیدم باز اینجا چت میکنن دیگه ناچاریم بیایم همینجا
صفحه اول رو چک کنید اونجا هم کدهارو میذارن  Heart.gif
سلام ، خب همیشه که کد ها صفحه اول نمیاد بعضی وقت ها شاید ادمین آنلاین نباشه