موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-10-2014، 10:03 AM)shide نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-10-2014، 11:42 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-10-2014، 11:40 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه چي گفتم  Biggrin.gif گریه  خو جاي ديگه هيچكسي پست نميزاره ما ادامه بديم... اينجا هم همه ساكت دلمان گرفت خو......... گریه
خب مردم خسته ان از هیعت و مجلس اومدن یا از بیرون اومدن بالاخره رفتن واسه استراحت و خواب فردا هم که جمعه هستش خیال همه راحته عزیز Heart.gif

دستتون درد نکنه خیلی زحمت کشیدید .
بارون جون دستت درد نکنه البته خوب میدونی مشکل کجاس شما تو این مراسمها دهه محرم شرکت نمیکنیو اصلا نمیدونی چی هست بعد شب که میشه میای میگی چرا کسی نیست ... بزنیم یعنی هیچکس بعد 2 ماه کنار هم بودن تو انجمن نمیدونه  پنجشنبه جمعه شارژ نیست که تو اینجوری نوشتی ((علتش اینه که shide گفت امشب و فردا شارژ نیست یهو همه رفتن)) عزیزم خوشگله ملت ساعت 9 به بعد دیگه میرن هیات شارژم که دیگه از ساعت 9 شب به بعد نمیاد که . ادمین جون دستت شما درد نکنه از شما بعید بود. کسی که بخواد ... بزنه نیاز به بود نبود کد نداره میاد ... میزنه . باتشکر از دوستان مخصوصا باران ، 0212 خوب ..........
THE END

داش شوخي كرد چرا ناراحت مي شي... منم كه منظوري نداشتم... Heart.gif
(31-10-2014، 10:50 AM)قمسیتی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-10-2014، 10:34 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاقا اينجا كسي مدير شه كاربر فعال شه نشه اخراج شه نشه هر چيزي ميخواد بشه به من ربطي نداره حالا طرف پيام داده زيراب زدي.............اگه دسته منه كه شيده بشه مدير... چرا بايد بدم بياد از كسي نارات نشين خو... تقصير منه بد بخت چيه اينجا گریه
سوری داش شرمنده ولی شما تو گردهمایی دیشب بودید دیگه سپاسم که داده بودید
به منچه بزنید همدیگرو البته زیرابه همدیگرو
اینم عکس تو باران هنگام ارتکاب جرم بیا اینم مستندات &

قربونت نه داش من نه طرف اينور هستم نه اونور منو وارد بحثاي ثياثي نكنيد ! ث!ث!...

تشكر كردن من نشانه اينكه اون نظر منه نيست... نشانه اينه كه مشكلي با كسي ندارم... Biggrin.gif Heart.gif
کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــي بـــــــــــشـــــيــــــــــنــــــــــــــــــــــه دررررس بـــــــــخــــــــــــــــــــــــونــــــــــــــه Sad.gif
دوستان عزیز به هم احترام بذارید و احترام همدیگرو نگه دارید من دفعه قبلم ذکر کردم کسی نگه که کی شارژ هست کی شارژ نیست چون بعدا شخصی میاد بهش شارژ نمیرسه باعث ناراحتی میشه کسی خواست کاری نداره کار وقت گیریم نیست 2دقیقه میاد صفحه ها رو چک میکنه بود که استفاده میکنه نبودم که دیگه هیچ وقت طی نکنید که کی شارژ هست کی نیست اینجوری از همه نظر باعث ناراحتی میشه مرسی فداتون Heart.gif
من هروقت اومدم اینجا دیدم همه دارن ی بحث تکراری میکنن همش جنگو دعوا...بابا خواهشا ی نفر مردونگی کنه هیچی نگه تا بحث ادامه پیدا نکنه
با تشکر از همه دوستان
التماس دعا
(31-10-2014، 12:19 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــي بـــــــــــشـــــيــــــــــنــــــــــــــــــــــه دررررس بـــــــــخــــــــــــــــــــــــونــــــــــــــه Sad.gif

نچ دلمون هم نزن والا Biggrin.gif من فردا واسه روز اول ميرم كلاس اصن حوصله ندارم بهش فك كنم هوا هم ابريه دلم هم ميزنه خدا كنه فردا هوا آفتابي باشه صافففففف اه دلم هم ميزنه از اين هواي ابري Dodgy.gif
(31-10-2014، 10:03 AM)shide نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-10-2014، 11:42 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-10-2014، 11:40 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه چي گفتم  Biggrin.gif گریه  خو جاي ديگه هيچكسي پست نميزاره ما ادامه بديم... اينجا هم همه ساكت دلمان گرفت خو......... گریه
خب مردم خسته ان از هیعت و مجلس اومدن یا از بیرون اومدن بالاخره رفتن واسه استراحت و خواب فردا هم که جمعه هستش خیال همه راحته عزیز Heart.gif

دستتون درد نکنه خیلی زحمت کشیدید .
بارون جون دستت درد نکنه البته خوب میدونی مشکل کجاس شما تو این مراسمها دهه محرم شرکت نمیکنیو اصلا نمیدونی چی هست بعد شب که میشه میای میگی چرا کسی نیست ... بزنیم یعنی هیچکس بعد 2 ماه کنار هم بودن تو انجمن نمیدونه  پنجشنبه جمعه شارژ نیست که تو اینجوری نوشتی ((علتش اینه که shide گفت امشب و فردا شارژ نیست یهو همه رفتن)) عزیزم خوشگله ملت ساعت 9 به بعد دیگه میرن هیات شارژم که دیگه از ساعت 9 شب به بعد نمیاد که . ادمین جون دستت شما درد نکنه از شما بعید بود. کسی که بخواد ... بزنه نیاز به بود نبود کد نداره میاد ... میزنه . باتشکر از دوستان مخصوصا باران ، 0212 خوب ..........
THE END

داداش گلم من گفتم نباید کاری کنید که کاربرا از انجمن خارج بشن هر کاری باشه - اون اخطار هم بعد یه هفته خودش پاک میشه من چیکار کنم با حرف خوش که متوجه نمیشید وقتی هم اخطار میدم ناراحت میشید
(31-10-2014، 12:50 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-10-2014، 12:19 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــي بـــــــــــشـــــيــــــــــنــــــــــــــــــــــه دررررس بـــــــــخــــــــــــــــــــــــونــــــــــــــه  Sad.gif

نچ دلمون هم نزن والا  Biggrin.gif  من فردا واسه روز اول ميرم كلاس اصن حوصله ندارم بهش فك كنم هوا هم ابريه دلم هم ميزنه خدا كنه فردا هوا آفتابي باشه صافففففف اه دلم هم ميزنه از اين هواي ابري Dodgy.gif

اولين پسري ك همجين حرفي ميزني 0_o من وقتي هوا ابريه ميكم ايشالا ي برفي باروني سيلي جيزي بياد ك تعطيل باشيم اون وخ تو ... !! اينجا متاسفانه افتابيه Sad.gif
ج قاطي پاتي شد
(31-10-2014، 01:21 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-10-2014، 12:50 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــي بـــــــــــشـــــيــــــــــنــــــــــــــــــــــه دررررس بـــــــــخــــــــــــــــــــــــونــــــــــــــه  Sad.gif

نچ دلمون هم نزن والا  Biggrin.gif  من فردا واسه روز اول ميرم كلاس اصن حوصله ندارم بهش فك كنم هوا هم ابريه دلم هم ميزنه خدا كنه فردا هوا آفتابي باشه صافففففف اه دلم هم ميزنه از اين هواي ابري Dodgy.gif

اولين پسري ك همجين حرفي ميزني 0_o من وقتي هوا ابريه ميكم ايشالا ي برفي باروني سيلي جيزي بياد ك تعطيل باشيم اون وخ تو ... !! اينجا متاسفانه افتابيه Sad.gif

والا اينجا داره بارون مياد ولي دلِ من هم ميزنه گریه barf biad khube...