موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ما که فرستادیم فعلا خبری نیست چشمبراهتم شارژ باید یکی بفرستی شارژ میده یا چند تا کلمه؟؟؟
(11-11-2014، 06:58 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپيده احوال رو بفرست

مرسی ادمین جان فرستادم
(11-11-2014، 06:56 PM)sepideh1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با پ و گ ا ح ل یه کلمه بگید لطفا

حالو خوبه؟ Biggrin.gif

شوخی کردم
پولا بزن ببین چی میشه نام یه شهره
(11-11-2014، 07:00 PM)sepideh1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2014، 06:58 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپيده احوال رو بفرست

مرسی ادمین جان فرستادم

مگه نگفت 4 حرفی؟  Exclamation.gif Biggrin.gif
(11-11-2014، 06:55 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه که یه یاری دارن ما که شدیم تنهای تنهای هییییییی خداااا Sad.gif گریهگریهگریه

حرف های تو چی بود بگو شاید بلد باشیم
ادمین جون چطو لغوش کنم.. بهم میگه تو قبلا عضو بودی
بچه ها کمک کنید :( با ن ق خ گ ذ ا چی میشه
باید 2تا كلمه جواب بدید اولي كه ایرانسله دوم رو هم اگه بلد نبوديد بذارید انجمن باهم جواب بدیم
(11-11-2014، 07:03 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2014، 06:55 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه که یه یاری دارن ما که شدیم تنهای تنهای هییییییی خداااا Sad.gif گریهگریهگریه

حرف های تو چی بود بگو شاید بلد باشیم
عیالو گفتم نه شارژو ادمین جون Biggrin.gif Biggrin.gif
کلمه ی من چگان نبود.....300 پرید...

کلمات صحیح:0
کلمات غلط:1
امتیازکل:0
بازی سخت ترباارسال 2
با یه بازی دیگه چطوری؟
درجه راحت
10تا حرف برات درنظر گرفتم
باهاشون کلمات معنی دار4 حرفی به بالابساز