موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-11-2014، 06:37 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:24 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش اون ساعت دیجیتالی تو سایتت گذاشتی منبع تغزیش باتری سکه ای 3 ولته؟؟؟؟

نه برادر من باطری تغذیه نیست باطری بک آپ مثل باطری مادر برد برای حفظ زمان توسط آی سی حافظه  Biggrin.gif
اگه باطری نباشه با قطعه تغذیه مدار زمان ریست میشه Angel.gif
منبع تغزیشو چی گذاشتی؟؟؟
(05-11-2014، 06:53 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
به به آقا کوروش اومده 
خوش اومدی دادا
نیستی توی فیس Biggrin.gif Wink.gif

درود بی معرفت تو قرار نبود خبرم کنی وقتی نیستم؟ Undecided.gif
اعتبار منفی بدم سقوط کنی Biggrin.gif
(05-11-2014، 06:55 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:37 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:24 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش اون ساعت دیجیتالی تو سایتت گذاشتی منبع تغزیش باتری سکه ای 3 ولته؟؟؟؟

نه برادر من باطری تغذیه نیست باطری بک آپ مثل باطری مادر برد برای حفظ زمان توسط آی سی حافظه  Biggrin.gif
اگه باطری نباشه با قطعه تغذیه مدار زمان ریست میشه Angel.gif
منبع تغزیشو چی گذاشتی؟؟؟

تغذیه اش باید 5ولت باشه دیگه آی سی های TTL 
و خود میکرو تغذیه اشون تو همین محدوده اس
از شارژ نوکیا استفاده کردم البته یه آی سی رگوله هم گذاشتم تو تا 30 یا 35ولت هم بدی باز خروجی آی سی 5ولت بیشتر نیست برای حفاظت و تثبیت ولتاژ  Angel.gif
(05-11-2014، 06:55 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:53 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
به به آقا کوروش اومده 
خوش اومدی دادا

خب نبودی توی فیس 
کم پیدا شدی کلاس میذاری 
پیش ما بیا  Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif 
(05-11-2014، 06:20 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:16 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:11 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال 1 به 84854
ارسال om 777 به 8282

اینا الکیه!  گفتم که روحیه بگیرین!   Biggrin.gif
شارژ نیست تا شنبه!

دفه دیگه روحیه الکی بدی با اعتبار منفی مواجه میشوی Biggrin.gif

عاغا بدون روحیه هم اعتبار منفی دادی مشکلی ندارم!
اعتبار به چه کارم میاد آخه!   Biggrin.gif  Biggrin.gif  Confused
خب پس مواظب باش دفعه دیگه کد بیخودی نذاری چون یه اخطار 50 درصدی بهت میدم Angry.gif
(05-11-2014، 06:58 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:55 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
به به آقا کوروش اومده 
خوش اومدی دادا

خب نبودی توی فیس 
کم پیدا شدی کلاس میذاری 
پیش ما بیا  Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif 
نبودم اس میدادی کدهارو میگفتی نذار بگم 100تومن ش داری  Biggrin.gif اااااااااااااا گفتم  Biggrin.gif 
نه باو چه کلاسی من از فیس خوشم نمیاد نه فیس نه وایبر .......گفته بودم که  Biggrin.gif
آفرین ادمین امتیاز منفی بده تا کسی از این شوخی ها نکنه یه بنده خدا میاد میزنه شارژش کم میشه Biggrin.gif Wink.gif
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس بابت اعتبار Heart.gif Heart.gif Heart.gif 
Undecided.gif Sad.gif Sad.gif Undecided.gif Dodgy.gif Confused Huh.gif Confused
اگر چیزی را می دانید در اختیار کسی که نمی داند و می پرسد قرار بدهید.نترسید که اگر به او بگویید بیشتر از شما خواهد دانست.چراکه دیر یا زود از کس دیگری خواهد پرسید.پس نام نیکوی یاد دهنده دانش به او را از آن خود کنید.