موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چرا منو میزنی من که نگفتم  Biggrin.gif  خب بازم کوچیک تری احترام منو نگه دار  Undecided.gif 
شعار امروز
نه ویلا نه مسکن فقط شششششششششششششارژژژژژژژژژژ (1000)هزارییییییییییی
من کارشناسیم زابل بودم
(05-11-2014، 06:09 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صداشو در نياريد! يه ساعت پيش كه داشتم ظرفا رو مي شستم حواسم نبود يكي قاشقا رو نشسته گذاشتم تو ضرفا فقط گرفته بودم زير آب... بعد هر چي نگاه كردم نفهميدم كدومش بود گریه Biggrin.gif گریه گریه هيسسسسسس

teeth teeth teeth
(05-11-2014، 06:11 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال 1 به 84854
ارسال om 777 به 8282

اینا الکیه!  گفتم که روحیه بگیرین!   Biggrin.gif
شارژ نیست تا شنبه!

دفه دیگه روحیه الکی بدی با اعتبار منفی مواجه میشوی Biggrin.gif
(05-11-2014، 06:12 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا منو میزنی من که نگفتم  Biggrin.gif  خب بازم کوچیک تری احترام منو نگه دار  Undecided.gif 

21 سال ميشه؟ من متولد 21/11/72 Biggrin.gif خواهان شارژ شما چي؟
(05-11-2014، 06:16 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:11 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال 1 به 84854
ارسال om 777 به 8282

اینا الکیه!  گفتم که روحیه بگیرین!   Biggrin.gif
شارژ نیست تا شنبه!

دفه دیگه روحیه الکی بدی با اعتبار منفی مواجه میشوی Biggrin.gif

عاغا بدون روحیه هم اعتبار منفی دادی مشکلی ندارم!
اعتبار به چه کارم میاد آخه! Biggrin.gif Biggrin.gif Confused
کوروش اون ساعت دیجیتالی تو سایتت گذاشتی منبع تغزیش باتری سکه ای 3 ولته؟؟؟؟
(05-11-2014، 06:24 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش اون ساعت دیجیتالی تو سایتت گذاشتی منبع تغزیش باتری سکه ای 3 ولته؟؟؟؟

ادمين اين دو تا رو تحويل قانون بده Biggrin.gif كوروش اين
351247625 شماره حساب ادمين بنامِ ادمين دلشاد واريز كن مبلغ 100 تومن تا كتك نخوردي آدرستو خصوصي بفرست ببينم تو بساطت چي داري Biggrin.gif
(05-11-2014، 06:13 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کارشناسیم زابل بودم
زابل کجا هست حالا؟ Biggrin.gif