موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خوشبحاالتون من 700شارژ دارمناراحت
(04-11-2014، 09:57 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 09:55 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 من نمیدونم چرا انقدر تورو دوست دارم.

منم نميدونم چرا تورو اينقدر دوست دارم عزيزََََََََََم
Heart.gif  Tongue.gif
بچه ها در خونه خراب شده تو خونه گير افتاديم گریه آي لاو يو پي ام سي
در باز نميشه بريم گلاب ب روتون wc گریه

فدای تو Wink.gif

اوخ اوخ خدا صبرت بده , فکر کنم باید درو بشکونی...
(04-11-2014، 09:58 PM)سحررر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوشبحاالتون من 700شارژ دارمناراحت

به قول یکی از دوستان این شارژا به هیشکی وفا نمیکنه , ما هم که داریم به جایی نرسیدیم , بلا استفاده شده , کلی به این و اون فرستادم بازم تموم نشده
(04-11-2014، 10:00 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 09:57 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 09:55 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Heart.gif  Tongue.gif

فدای تو Wink.gif

اوخ اوخ خدا صبرت بده , فکر کنم باید درو بشکونی...

درَ فلزي رو چگونه بشكونيم گریه
بچه ها دکل های برق اینجوری بشه خوبه ؟ Biggrin.gif

Highslide JS
ا اگه فلزیه که هیچی دیگه , نمیدوستم جنسش چیه
(04-11-2014، 10:09 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS

ا چه خوشگله , اینا الان واسه کجاست؟
(04-11-2014، 10:10 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 10:09 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Highslide JS

ا چه خوشگله , اینا الان واسه کجاست؟

فعلا فک کنم در حد طرح باشه ولی اگه اجرایی شه خیلی شیک میشه فضای شهرم بهم نمیریزه  Biggrin.gif
تحقیق نکردم شایدم اجرایی شده باشه
به هر حال که خیلی مدرن و قشتگه

Heart.gif  Tongue.gif

من هم تو همچین شرایطی گیر افتاده بودمو درکت میکنم .. تحمل کن .. تو میتونی :دی :)))