موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
گریه هزينه دامنه رو ميدي؟ يني نميشه روي يه دامنه .tk يا .ir فري نصب كرد؟ من نميدونم جريان چجوريه ولي اگه بخواي متصل كني به اينا فري هستش... اين سان^ سور كن : پارس ديتا دامين رايگان ميده دات آي آر .. دات تي ك هم كه رايگانه نميدونم ربطي ب مشكل داشت يا نه... ? زياد سري در نميارم در حدي كه ب كارم اومده فري رو اينا راه انداختم .... Heart.gif
(08-11-2014، 05:57 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمبن من فعاام داداش...مسابقه میخام بزارم ادمین جایزه اگ بدی من سوالوطرح کنم؟

وات؟؟؟؟
تهران هاستينگ هم هاست رايگان ميده ... نميدونم ب دردت ميخورد يا نه...
پست من پااااااک شد ؟ ینی اشتباه کردم جواب دادم و لینکشو گذاشتمممم ؟؟؟؟؟؟؟
داداش بیااینجاثبت نام کن واس کسب درامدوب هس بزارامتیازبگیرم چی میشه ک
بابا طفلك سايتشو نامحدود كرده.. براي همينه هزينه ميده
((⊙╯⊙(((
asma72
خجلت بکش تبلیغ نکن بعدشم از کی تا حالا سایت های کلیکی شدن منبع درآمد؟
(08-11-2014، 06:08 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گریه هزينه دامنه رو ميدي؟ يني نميشه روي يه دامنه .tk يا .ir فري نصب كرد؟ من نميدونم جريان چجوريه ولي اگه بخواي متصل كني به اينا فري هستش...  اين سان^ سور كن : پارس ديتا دامين رايگان ميده دات آي آر .. دات تي ك هم كه رايگانه نميدونم ربطي ب مشكل داشت يا نه... ? زياد سري در نميارم در حدي كه ب كارم اومده فري رو اينا راه انداختم ....  Heart.gif

دامنه که هزینه ی زیادی نداره هاست خیلی هزینه بر شده
Sleepy.gif
دوستان لطفا قوانین رو بخونید حق ندارید لینک هیچ سایتی رو بذارید اینجا و اینکه از الان دوباره هیچ تاپیکی نذارید چون احتمالا فردا شبح دوباره پاک میشه Exclamation