موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بي اف هم نداشتي باران كه بگيم بي افت صبح تا شب اس ميداده حالا نيستش دلتگرفته دختر تو آيفون نداري؟ دختر پولدار ك بابات كارخونه داره گریه ? چرا نداري هان هان هان؟ گریه گریه گریه تو بايد داشته باشي من كارت دارم گریه
0212 
یا سعید آسایش  Biggrin.gifteeth
(04-11-2014، 07:02 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 

عاره خودشم گریه اين بارAن پولداره رو نميكنه اگه من تبلت و لپ تاب و نميدونم گوشي و بقيش يادم نيس داشتم شارژ نميگرفتم ميدادم به 0212 كه يه گوشيه سه سال داره گوشيه داره ميميره ولي ولش نميكنه حالا خود داني... گریه
حوصله م نمیاد این همه صفحه رو بخونم شارژ نیس دیگه مگه نه؟Undecided.gif
(04-11-2014، 07:09 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 07:02 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 

عاره خودشم گریه  اين بارAن پولداره رو نميكنه اگه من تبلت و لپ تاب و نميدونم گوشي و بقيش يادم نيس داشتم شارژ نميگرفتم ميدادم به 0212 كه يه گوشيه سه سال داره گوشيه داره ميميره ولي ولش نميكنه حالا خود داني... گریه

گوشی من 1280 از این نوکیا دربوداغوناس ولی خوراک ش گرفتنه و اس دادن  Biggrin.gif
آها راستی پنش تومن شارژ رایگان گرفتم نمیدونم چجوری خرجش کنم Biggrin.gif 
تازه پونصد تومنش رفته خخخخ Wink.gif
ozv rdah
rh 1
rh 777
laghv rdah
این امشبم شارژ میده کسایی که عضو جدیدن و خبر نداشتن استفاده کنید، باید 240 تومن شارژ داشته باشید، بقیه که قبلاً ازش گرفتن استفاده نکنن الکی شارژشون بره :-)
واسه همین با 5تا خط وقتی 3تا کد میاد در عرض 5مین همه رو میگیرم  Tongue.gif Tongue.gif Tongue.gif
shapi نداد،كه ... Undecided.gif
روز دهم سوال میفرسته
شارژ نمیده