موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-11-2014، 09:15 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اي بابا 18 صفحه من عقب تر از شماها بودم.. اصلا هول شدم.. اين همه حرف از كجاتون مباد Biggrin.gif Biggrin.gif

Biggrin.gif سلام باران کجایی کم ناپیدا کم پیدا شدی Tongue.gif
(05-11-2014، 09:00 PM)mukhtar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 08:57 PM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاقا ما شارژ میخوایم امشب.مگه نه بچه ها؟؟؟
نه :tongue:

اااااااا،نیگا مار تو آستینم پروروندم ناراحت
عجبا Biggrin.gif
(05-11-2014، 08:55 PM)881517 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین ما هم بخوایم رنگمونو عوض میکنی؟

فقط رنگ اعضای ویژه به درخواست عوض میشه
كم ناپيدا كم پيدا _ ادبياتت تو حلقِ 0212 Biggrin.gif
ما ك پول نداريم ويژه شيم بايد بميريم
ادمين دلشاد جون والا گوشيم خراب شده.. شارژر تبلتم هم خراب شده.. بخدا با دووووشواري اومدم... گریه
(05-11-2014، 09:30 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمين دلشاد جون والا گوشيم خراب شده.. شارژر تبلتم هم خراب شده.. بخدا با دووووشواري اومدم... گریه
واییییییییییییی نگو دلم گرفت Sad.gif Sad.gif گریهگریه
بعد از شعار پلیز گیو می الکد ای ایرانسل از شعار جدید ایشون پرده برداری میکنیم:

بي اف پولدار نميخوام... مال فراوون نميخوام... 

من ميخوام هر روز كد باشه!!... شارژ تو سيمكارتم زياد باشه!!

Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-11-2014، 09:30 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Sad.gif ناژژژژژژژی