موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-11-2014، 10:34 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- پارسال همین موقع ها یه سیمکارت دوقلو خریدم پنش تومن !!! الان شده 15 تومن؟؟؟؟ Confused
کاش چند تا میگرفتم الان میفروختم به بقیه Biggrin.gif ینی بازاریابیم تو حلقم :دی

- اگه تو ایران طرحو اجرا کنن مردم میرم دم دکل باهاش عکس میگیرن همچین آدمایی هستیم ما Biggrin.gif 
فک کن تو فیسبوک عکسشونو بذارن منو دکل همین الان یهویی خخخخ :دی

با فوتوشاب عکسمو بذارم کنارش بعد بذارم فیس تا به آرزوت برسی؟ Biggrin.gif
(04-11-2014، 10:38 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 10:34 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- پارسال همین موقع ها یه سیمکارت دوقلو خریدم پنش تومن !!! الان شده 15 تومن؟؟؟؟ Confused

- اگه تو ایران طرحو اجرا کنن مردم میرم دم دکل باهاش عکس میگیرن همچین آدمایی هستیم ما Biggrin.gif 

آره دمت گرم خیر ببینی Biggrin.gif
(04-11-2014، 10:39 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 10:38 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دمت گرم خیر ببینی Biggrin.gif
آخه ملت چشم دیدن منو با این دکل خوشگل ندارن حیف من نیس Biggrin.gif
آره ایرانسل
تازه 935 بیست تومنه
عاقا هيچكي نميدونه سم دوقلو چيه؟  Biggrin.gif همه ج نميدن ؟؟ راستي به اين سوال هم ج بديد كه واسه تغيير سند سيمكارت يعني تغيير مالكيت ميخوام بزنم ب نام خودم بايد چيكار كنم؟ امروز بعد از 6 سال كارت ملي گرفتم.. عاخه حوصلم نميشد برم دنبال كاراش... 6 سال طول كشيد تاگرفتم.Biggrin.gif  بچه ها خجالتي ان عزيزانم تعريف كنيد خو مهمونيد 2 كلام صحبت كنيد..من رفتم بخوابم فردا ميام ميخونم فعلا شبخير  Biggrin.gif  Heart.gif  گریه 
(04-11-2014، 09:48 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

ببخشید دوستان چجوری میشه از شر 8282 کلا راحت شد؟ من عضو مسابقات تله کوله شدم که همشون تا 9 آبان مهلت داشتن و مهلتشون تموم شده ولی بازم دستبردار نیستن و از شارژم کم میکنن.نمیدونم چیکار کنم کلا از شر پیامهای 8282 راحت بشم.لطفا دوستان راهنمایی کنن .ممنون
سلام بعضی ها میگفتن و شنیدم اگه stop رو به 8282 بفرستی هر چی مسابقه داخلش عضوی لغو میشه حالا شمام یک امتحان کن شاید واست کار داد Heart.gif
آره ایرانسل
تازه 935 بیست تومنه
دوقلو=دو تا سیمکارت باهم
یعنی هدیه سیمکارت باهاشه
برای تغییر مالکیت باید با مالک بری یه نمایندگی رسمی ایرانسل
چقدر سیمکارت گرون شده!!! ارزون تر نبود؟ پیام رسان چنده؟ کسی میدونه؟