موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif  بابا این دروغه.. من چند روز پیش توش شرکت کردم به مجتبی هم گفتم گفت شارژ نمیده..  بعد جالبه با اسم امام حسین هم به آدم پیام میده Biggrin.gif
فقط من ضرر نکردم مثل اینکه ....
(01-11-2014، 02:47 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی 1 صبر کردی پیام 84888 اومد یا زودی rh 1 رو فرستادی؟

باید صبر کنی پیامش بیاد
والا من 2 تا ازش گرفتم
(01-11-2014، 03:04 PM)somaye0126 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من گفت درست ج دادي ولي شارژ نميديم!
واقعا اینجوری گفت؟!؟!؟

(01-11-2014، 03:04 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  بابا این دروغه.. من چند روز پیش توش شرکت کردم به مجتبی هم گفتم گفت شارژ نمیده..  بعد جالبه با اسم امام حسین هم به آدم پیام میده Biggrin.gif

خدا به حق امام حسین بزنه تو کمرشون!!!
من 3تا گرفتم ولی چهارمی پیامش تحویل داده نمیشه
نه باران الان 2 تا شارژ گرفتم ولی کلی ضرر کردم هرچی شارژ داشتم خورد *****
ای کسانی که امروز شارژ گرفته اید , سعی کنید کمتر دل ما را آب کنید!!!
سلام خدمت همه دوستان فک کنم مسابقش مشقی باشه اخه همه میدونن مادر علی اصغر رباب بوده بعدش اگه شارژیم در کار باشه اینقدر سوالو اسون نمیدن که همه بتونن و هیچ محدودیتی در شارژ هزاری اعلام نشده در متن پیام پس این مشقیه اینطوریه که طرف Rh 1 رو به 8282 ارسال میکنه 120 تومن کم میکنه ازش بعد میگه درست جواب دادی ولی عضو مسابقه نیستی باید اینکارو کنی 120 شارژت میره حالا حساب کنید همه اینکارو انجام بدن بعدش بعضیام چند تا سیمکارت دارن بزنن چقد سود میبره ایرانسل از نظر من که کلاهبرداری هست چون من خودم دو بار مراحل رو انجام دادم بی فایده بود Heart.gif
منم ي دونه گرفتم