موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من تا الان فک میکردم کوچیکترین عضو انجمن منم 16 سالمه Sad.gif
شوخي كجا بود _ جيزه عجيبيه ؟!
(10-11-2014، 10:19 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شوخي كجا  بود _ جيزه عجيبيه ؟!

اصن به حرف زدن نمیخوره 13 سالت باشه؟ Confused
(10-11-2014، 10:21 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 10:19 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جند ميخوره پس :|
(10-11-2014، 10:21 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیز من 13 سال حالا تا قدیم فرق میکنه والا حالا دختره 5 ساله یه جوری میحرفه ادم میکفه Biggrin.gif
(10-11-2014، 10:24 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جند ميخوره پس :|
35 سال با یه آدامس موزی
مامان بزرگم الان ٣٥ سالشه عمو :|
والا یجوری میحرفید که من فکر کردم همسن خودمه یا یکم بزرگتره... Biggrin.gif
(10-11-2014، 10:33 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا یجوری میحرفید که من فکر کردم همسن خودمه یا یکم بزرگتره... Biggrin.gif
خودت کلاس چندی عموییی؟؟؟ Biggrin.gif Biggrin.gif teeth
خودت جند سالته محمد؟