موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-11-2014، 10:48 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 10:31 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز 4ستاره شدم ادمین جان من ایندفه تاپیک رو با تمام فعالیت هام پاک نکن ارسال هام 600تا بود یهو پاک کردی شدم 200تا الان باز دارم به روزای اوجم میرسم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

دفعه بعد دعوا کرده بودید منم همدان بودم وقتی برگشتم مجبور شدم پاک کنم

دیگه زیاد فعالیت نمیکنم چون هرچی ارسال داشتم پرید Biggrin.gif
.
.
?? ﻋﺸﻖ ﺧﯿﻠﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ ??
ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺐ ﺑﻐﻠﺸﯽ
ﺍﻭﻥ ﺧﻮﺍﺑﺶ ﻣﯿﺎﺩ ﻭﻟﯽ ﺧﻮﺍﺏ ﺍﺯ ﺳﺮ ﺗﻮ ﭘﺮﯾﺪﻩ
ﺑﺎ ﺻﺪ ﺟﻮﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺧﺴﺘﺖ ﮐﻨﻪ ﺗﺎ ﺑﺨﻮﺍﺑﯽ
ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺷﯿﻄﻮﻧﯽ ﻣﯿﮑﻨﯽ
ﺳﻌﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺧﺴﺘﺖ ﮐﻨﻪ ﺗﺎ ﺑﺨﻮﺍﺑﯽ
ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﺨﻨﺪﻭﻧﺘﺖ ﺑﻪ ﺷﻮﺧﯽ ﮔﺎﺯﺕ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ
ﺗﻮﺍﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺘﺮﺳﻮﻧﯿﺶ ﺩﻧﺒﺎﻟﻪ ﺑﻬﻮﻧﻪ ﻣﯿﮕﺮﺩﯼ ﻗﻬﺮ ﮐﻨﯽ
ﻭﺍﯼ ﺣﺎﻟﺘﻪ ﺻﻮﺭﺗﺶ ﺩﯾﺪﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﭘﺮﻩ ﺍﻟﺘﻤﺎﺳﻪ ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﻧﮑﻨﯽ ﻣﯿﮕﻪ:ﻋﺸﻘﻢ ،ﻋﺰﯾﺰﻡ ،خانومم ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﺑﮕﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ
ﻓﻘﻂ ﺁَﺷﺘﯽ ﮐﻦ
ﺗﻮﺍﻡ ﭼﻮﻥ ﻫﻤﻪ ﮐﺎﺭﺍﺕ ﮐﻠﮑﻪ ﺧﻨﺪﺕ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ ﺍﻭﻧﻢ ﮐﻠﯽ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ میشه ?? ﯾﺎﺩﺵ ﻣﯿﻔﺘﻪ ﺻﺐ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺮﻩ ﺳﺮ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﺨﻮﺍﺑﻮﻧﺘﺖ
ﺁﺭﻭﻡ ﺁﺭﻭﻡ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﺗﺮﺍﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﻮﻧﻪ  
ﺻﺪﺍﺵ ﺑﺮﺍﺕ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺑﺨﺸﻪ ?? ﺗﻮﺍﻡ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻣﯿﺨﻮﻧﯽ... ﮐﻢ ﮐﻢ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ
ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮ ﺗﺨﺘﻪ ﺧﻮﺍﺑﯽ ﮐﻤﻪ ﮐﻤﺶ ۲۰ ﺑﺎﺭ ﺑﻮﺳﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﻭﻟﯽ ﻣﮕﻪ ﺁﺩﻡ ﺳﯿﺮ ﻣﯿﺸﻪ...
ﻣﯿﺒﯿﻨﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻣﯿﺒﺮﻩ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﺑﻐﻠﺖ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺩﺳﺘﺸﻮ ﺩﻭﺭ ﺳﯿﻨﺖ ﺣﻠﻘﻪ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﻧﻔﺴﺎش واست مثل لالایی میشه و ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻣﯿﺒﺮﻩ
ﺻﺐ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪﻩ
ﻟﺒﺎﺳﺎﺷﻮ ﭘﻮﺷﯿﺪﻩ
ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﺮﻩ ﺳﺮ ﮐﺎﺭ
ﻣﯿﺎﺩ ﺑﻮﺳﺖ ﮐﻨﻪ ﺑﺮﻩ ?? ﺑﯿﺪﺍﺭ ﻣﯿﺸﯽ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﭽﺴﺒﯽ ﺑﻬﺶ ﺍﻭﻧﻢ ﺳﺮﯾﻊ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻧﭙﺮﯾﺪﻩ ﻣﯿﺎﺩ ﺑﻐﻠﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﻣﯿﮑﺸﻪ ﺗﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﯽ ﻣﯿﺮﻩ... ﻋﺸﻖ ﺧﯿﻠﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ . .
.
Sad.gif چرا از شارژ خبری نیست
(05-11-2014، 10:52 PM)بابا نفسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
.
?? ﻋﺸﻖ ﺧﯿﻠﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ ??
ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺐ ﺑﻐﻠﺸﯽ
ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺷﯿﻄﻮﻧﯽ ﻣﯿﮑﻨﯽ  
ﺗﻮﺍﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺘﺮﺳﻮﻧﯿﺶ  ﺩﻧﺒﺎﻟﻪ ﺑﻬﻮﻧﻪ ﻣﯿﮕﺮﺩﯼ ﻗﻬﺮ ﮐﻨﯽ
ﻭﺍﯼ ﺣﺎﻟﺘﻪ ﺻﻮﺭﺗﺶ ﺩﯾﺪﻥ ﺩﺍﺭﻩ  ﭘﺮﻩ ﺍﻟﺘﻤﺎﺳﻪ ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﻧﮑﻨﯽ  ﻣﯿﮕﻪ:ﻋﺸﻘﻢ ،ﻋﺰﯾﺰﻡ ،خانومم ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﺑﮕﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ
ﻓﻘﻂ ﺁَﺷﺘﯽ ﮐﻦ
ﺗﻮﺍﻡ ﭼﻮﻥ ﻫﻤﻪ ﮐﺎﺭﺍﺕ ﮐﻠﮑﻪ ﺧﻨﺪﺕ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ  ﺍﻭﻧﻢ ﮐﻠﯽ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ میشه ?? ﯾﺎﺩﺵ ﻣﯿﻔﺘﻪ ﺻﺐ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺮﻩ ﺳﺮ ﮐﺎﺭ  ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﺨﻮﺍﺑﻮﻧﺘﺖ
ﺁﺭﻭﻡ ﺁﺭﻭﻡ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﺗﺮﺍﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﻮﻧﻪ   
ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮ ﺗﺨﺘﻪ ﺧﻮﺍﺑﯽ  ﮐﻤﻪ ﮐﻤﺶ ۲۰ ﺑﺎﺭ ﺑﻮﺳﺖ ﮐﺮﺩﻩ  ﻭﻟﯽ ﻣﮕﻪ ﺁﺩﻡ ﺳﯿﺮ ﻣﯿﺸﻪ...
ﻣﯿﺒﯿﻨﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻣﯿﺒﺮﻩ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﺑﻐﻠﺖ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺩﺳﺘﺸﻮ ﺩﻭﺭ ﺳﯿﻨﺖ ﺣﻠﻘﻪ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﻧﻔﺴﺎش واست مثل لالایی میشه و ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻣﯿﺒﺮﻩ
ﺻﺐ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪﻩ
ﻟﺒﺎﺳﺎﺷﻮ ﭘﻮﺷﯿﺪﻩ
ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﺮﻩ ﺳﺮ ﮐﺎﺭ
ﻣﯿﺎﺩ ﺑﻮﺳﺖ ﮐﻨﻪ ﺑﺮﻩ ?? ﺑﯿﺪﺍﺭ ﻣﯿﺸﯽ  ﺑﺎﺯ ﻣﯿﭽﺴﺒﯽ ﺑﻬﺶ  ﺍﻭﻧﻢ ﺳﺮﯾﻊ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻧﭙﺮﯾﺪﻩ  ﻣﯿﺎﺩ ﺑﻐﻠﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﻣﯿﮑﺸﻪ ﺗﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﯽ ﻣﯿﺮﻩ... ﻋﺸﻖ ﺧﯿﻠﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ . .
.
حالت خوبه؟ Biggrin.gif
(05-11-2014، 10:48 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 10:38 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توووووووووووپ ولي يكم پنچر    تو خوبي زابلي ؟  

پنچري اينقد مي حرفي Biggrin.gif  باد داشتي چي ميشد گریه مرسي دختر تهروني نافه تهرون گریه من شيرازي ام عامو من بايد برم بعد ميام اگه دور و برِ بي اف محبوبه پريدي همين الان شمارتو ميدم بهش  گيس كشي كنه مواظب باش گریه teeth  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  كابلي

Biggrin.gif شرت كم زابلي Biggrin.gif
(05-11-2014، 10:52 PM)بابا نفسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
.
?? ﻋﺸﻖ ﺧﯿﻠﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ ??
ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺐ ﺑﻐﻠﺸﯽ
ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺷﯿﻄﻮﻧﯽ ﻣﯿﮑﻨﯽ  
ﻭﺍﯼ ﺣﺎﻟﺘﻪ ﺻﻮﺭﺗﺶ ﺩﯾﺪﻥ ﺩﺍﺭﻩ  ﭘﺮﻩ ﺍﻟﺘﻤﺎﺳﻪ ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﻧﮑﻨﯽ  ﻣﯿﮕﻪ:ﻋﺸﻘﻢ ،ﻋﺰﯾﺰﻡ ،خانومم ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﺑﮕﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ
ﻓﻘﻂ ﺁَﺷﺘﯽ ﮐﻦ
ﺗﻮﺍﻡ ﭼﻮﻥ ﻫﻤﻪ ﮐﺎﺭﺍﺕ ﮐﻠﮑﻪ ﺧﻨﺪﺕ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ  ﺍﻭﻧﻢ ﮐﻠﯽ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ میشه ?? ﯾﺎﺩﺵ ﻣﯿﻔﺘﻪ ﺻﺐ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺮﻩ ﺳﺮ ﮐﺎﺭ  ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﺨﻮﺍﺑﻮﻧﺘﺖ
ﺻﺐ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪﻩ
ﻟﺒﺎﺳﺎﺷﻮ ﭘﻮﺷﯿﺪﻩ
ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﺮﻩ ﺳﺮ ﮐﺎﺭ
ﻣﯿﺎﺩ ﺑﻮﺳﺖ ﮐﻨﻪ ﺑﺮﻩ ?? ﺑﯿﺪﺍﺭ ﻣﯿﺸﯽ  ﺑﺎﺯ ﻣﯿﭽﺴﺒﯽ ﺑﻬﺶ  ﺍﻭﻧﻢ ﺳﺮﯾﻊ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻧﭙﺮﯾﺪﻩ  ﻣﯿﺎﺩ ﺑﻐﻠﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﻣﯿﮑﺸﻪ ﺗﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﯽ ﻣﯿﺮﻩ... ﻋﺸﻖ ﺧﯿﻠﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ . .
.

Angry.gif اقا ديگه _ نذار نميكي هوس ميكنيم الانم ك هوا برفيو دو نفرس
سلام بچه ها شارژ نبود امروز؟
(05-11-2014، 11:01 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
.
?? ﻋﺸﻖ ﺧﯿﻠﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ ??
ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺐ ﺑﻐﻠﺸﯽ
ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺷﯿﻄﻮﻧﯽ ﻣﯿﮑﻨﯽ  
ﻓﻘﻂ ﺁَﺷﺘﯽ ﮐﻦ
ﺻﺐ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪﻩ
ﻟﺒﺎﺳﺎﺷﻮ ﭘﻮﺷﯿﺪﻩ
ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﺮﻩ ﺳﺮ ﮐﺎﺭ
.

Angry.gif اقا ديگه _ نذار نميكي هوس ميكنيم الانم ك هوا برفيو دو نفرس

ای ای ای Biggrin.gif
من آقانیستم خانوم
این بهناز به آقا بیشتر میخوره تا خانوم Tongue.gif