موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بابا كوروش خب منم بررسي 1 19:5 دم ولي بررسي 2 يلي سخته
باز 4ستاره شدم ادمین جان من ایندفه تاپیک رو با تمام فعالیت هام پاک نکن ارسال هام 600تا بود یهو پاک کردی شدم 200تا الان باز دارم به روزای اوجم میرسم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
KHODAYA HAMEY MARIZAY ESLAMO SHAFA BDE IN 0212 RO HAM BZAR TU OLAVIAT . AMIN \ Biggrin.gif /
(05-11-2014، 10:31 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا كوروش خب منم بررسي 1 19:5 دم ولي بررسي 2 يلي سخته

بررسی 2 هم آسونه یه پخش بار و اتصال کوتاه دیگه سختی نداره که  Biggrin.gif یه نیوتن رافسون دیگه Tongue.gif
Biggrin.gif بهناز Biggrin.gif خوبي؟ Biggrin.gif
دختره قفل گوشیشو گذاشته رو حالت شناسایی چهره
رفته حموم و آمده دیگه گوشیش باز نشده
الان 2هفته هست داره آرایشهای مختلف را امتحان میکنه شاید باز شه
اما نمیشه گریه 
(05-11-2014، 10:33 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif بهناز  Biggrin.gif  خوبي؟  Biggrin.gif

توووووووووووپ ولي يكم پنچر Biggrin.gif تو خوبي زابلي ؟ Biggrin.gif
بریم صفحه جدید  Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-11-2014، 10:38 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 10:33 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توووووووووووپ ولي يكم پنچر تو خوبي زابلي ؟

پنچري اينقد مي حرفي Biggrin.gif باد داشتي چي ميشد گریه مرسي دختر تهروني نافه تهرون گریه من شيرازي ام عامو من بايد برم بعد ميام اگه دور و برِ بي اف محبوبه پريدي همين الان شمارتو ميدم بهش گيس كشي كنه مواظب باش گریه teeth Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif كابلي
(05-11-2014، 10:31 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باز 4ستاره شدم ادمین جان من ایندفه تاپیک رو با تمام فعالیت هام پاک نکن ارسال هام 600تا بود یهو پاک کردی شدم 200تا الان باز دارم به روزای اوجم میرسم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

دفعه بعد دعوا کرده بودید منم همدان بودم وقتی برگشتم مجبور شدم پاک کنم