موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هیشکی اندازه من تو تاپیک فعال نیست
شبا تا صبح میشینم پست همه رو سپاس و تشکر میزنم اون وخت همه فعااااال شدن الی من گریه
خسته ام .... اعتبار میخوام فعاااااال شم سرحال شم گریه
''''تنهایی''''

باارزشه ،چون
خالی از آدمای
بی ارزشه. . . .
(08-11-2014، 07:00 AM)بابا نفسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
''''تنهایی''''

باارزشه ،چون
خالی از آدمای
بی ارزشه. . . .

سره صبحي سلام تشكر Heart.gif
(08-11-2014، 02:56 AM)fatemeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبا تا صبح میشینم پست همه رو سپاس و تشکر میزنم اون وخت  همه فعااااال شدن الی من گریه
خسته ام .... اعتبار میخوام فعاااااال شم  سرحال شم  گریه

فاطمه جون من ديشب داشتم اعتبار ميدادم.. هر كاري كردم نشد به ليلا اعتبار بدم.. ايشالله امشب به تو و ليلا باهم ميدم..
(08-11-2014، 02:56 AM)fatemeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبا تا صبح میشینم پست همه رو سپاس و تشکر میزنم اون وخت همه فعااااال شدن الی من گریه
خسته ام .... اعتبار میخوام فعاااااال شم سرحال شم گریه

صبخير Heart.gif تبريك Biggrin.gif
سلااااام صبح بخیر چقد شما مهربوووونین میدونستم زودتر میگفتم این همه شب تا صبح مث جغد بیدار نمیموندم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(08-11-2014، 12:42 PM)fatemeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلااااام صبح بخیر   چقد شما مهربوووونین میدونستم زودتر میگفتم این همه شب تا صبح مث جغد بیدار نمیموندم   Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

Biggrin.gif Tongue.gif
من رفتم دانشگاه خدافظ گریه
خدا به همرات 0212 جون
Sad.gif وای به خدا فاکتور برام فرستادن ماهی 120 تومن باید بدم Sad.gif فکر کنم باید سایتو تعصیل کنیم

Highslide JS