موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-11-2014، 05:27 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با دوتاخط دیگمم گرفتم
ضررم جبران شپس شارژی که برات فرستادمو پس بده لیلا???? شوخی کردم.. ولی جدا این همه شارژ به چه دردی میخوره??
جواب پیام اول که اومد بعد به سیم کارتم 240انتقال دادم که الکی شارژم نخوره
(01-11-2014، 05:24 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انقد تو هر چی که مینویسی گریه میکنی.. که آدم دلش برات میسوزه .. Biggrin.gif

دست درد نكنه از خجالتت در بيايم نه اينا اشك شوقه گریه شما دوستان رگفتين خوشاليم

دوستان عزيزم اگه "سپاسگذار نتونستيم بزنيم چون سرعتمان خيلي داغون است بعدن همه رو سپاس گذاري مي كنيم هي ميخواد بزني سپاس صصفحه ميره دوباره لود ميشه عذاب ميكشيم از همينجا از همه ممنونم گریه Heart.gif  Heart.gif
نمیدونم به چه درد میخوره چون خابگاه ایرانسل آنتن نداره و همش مجبورم شارژ همراه اول بخرم
نه بچه ها nhm... گفت ozv rdah رو بفرستید به 8282 .. منم اینکارو کردم بهم شارژ داد.. دستت درد نکنه nhm..  اسمت چرا انقد سخته ??
(01-11-2014، 05:29 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-11-2014، 05:27 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با دوتاخط دیگمم گرفتم
ضررم جبران شپس شارژی که برات فرستادمو پس بده لیلا???? شوخی کردم.. ولی جدا این همه شارژ به چه دردی میخوره??

راست ميگه اين شارژا رو خب ذخيره كه كردي ميري يه جي اف بي اف ميگيري خوشگل ميگي پولدارمو... بعد كه شارژت تموم شد تمومش ميكني... Biggrin.gif گریه
خوشم میاد شارژم زیاد بشه
در تلاشم بشه 50تمن
وای 50 تومن??? اصلن ما و این همه خوشبختی بعیده!!! Biggrin.gif
من 3تا گرفتم دمتون گرم
بچه ها منم شارژو گرفتم.ب همون راحتی ک باران خانوم گرفت.
باران خانوم دمت گرم.