موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-11-2014، 07:48 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:43 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش تستر شو ببین برا بازی امشب ایرانسل شارژ میده یا نه  Tongue.gif Biggrin.gif

پا میشم میام محلتون رو به اتیش میکشما  Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
دیگه حرف پیش بینی هارو نزن از موقعی که من تسترش شدم خشکسالی اومد  Confused

Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-11-2014، 07:14 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:05 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 Sad.gif  Sad.gif  Undecided.gif  Dodgy.gif  Confused  Huh.gif  Confused

هنوز که اخطار ندادم فقط گفتم که دیگه تکرار نکنی چون همه که جنبه شوخی ندارن Exclamation.gif ناراحت میشن و بقیه هم دچار مشکل میشن Exclamation.gif از انتشار مطالب نادرست در انجمن خودداری کنید - قوانین موبایل روز Heart.gif

زورت به بقیه نمیرسه رودربایستی داری، به من گیر میدی که یه کد واسه شوخی فرستادم؟!
خوبه که توی همون پست گفتم الکیه!
اخطار نمیخوام بدی. بن کن که دقه دلیت کاملا رو من خالی بشه!
همش میگی قوانین قوانین! ببین یه نفر به قانونات عمل کرده که من بخوام عمل کنم؟
این همه چرتو پرت همه دارن میگن یه شوخی من انقد بهت بر خورده!؟
بن کن راحت شی
(05-11-2014، 08:02 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:14 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:05 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 Sad.gif  Sad.gif  Undecided.gif  Dodgy.gif  Confused  Huh.gif  Confused

هنوز که اخطار ندادم فقط گفتم که دیگه تکرار نکنی چون همه که جنبه شوخی ندارن Exclamation.gif ناراحت میشن و بقیه هم دچار مشکل میشن Exclamation.gif از انتشار مطالب نادرست در انجمن خودداری کنید - قوانین موبایل روز Heart.gif

زورت به بقیه نمیرسه رودربایستی داری، به من گیر میدی که یه کد واسه شوخی فرستادم؟!
خوبه که توی همون پست گفتم الکیه!
اخطار نمیخوام بدی. بن کن که دقه دلیت کاملا رو من خالی بشه!
همش میگی قوانین قوانین! ببین یه نفر به قانونات عمل کرده که من بخوام عمل کنم؟
این همه چرتو پرت همه دارن میگن یه شوخی من انقد بهت بر خورده!؟
بن کن راحت شی

صلوات...
 صلوات Heart.gif
(05-11-2014، 05:57 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:53 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:48 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:42 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين محمد اومد باز الان همرو سپاس ميزنه Biggrin.gif

كي من؟ اسم منو از كجا مي دوني  Biggrin.gif  هآ؟ةآ؟ةآ؟ةآ؟‌ةآ؟ Biggrin.gif  گریه  جاسوس گریه

اون موقع ك پيشنهاد دوستي دادي  كفتي محمد ١٦ زابل _ يادت رفته  Tongue.gif  Biggrin.gif

يا خدا من درخواست دوستي دادم؟‌ Biggrin.gif  گریه
ب همين زودي يادت رفت اي نامردگریه
سلام بر همگی....من چند روزی نبودم چه خبر؟
خوبین؟
(05-11-2014، 07:25 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BeHNaZ 

خودتم فعال شدی Biggrin.gif Biggrin.gif

در پوستِ خودم نميگنجم Biggrin.gif
(05-11-2014، 08:20 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همگی....من چند روزی نبودم چه خبر؟
خوبین؟

سلام كجايي تو _ خوبيم _ خبر اينكه محمد بهم پيشنهاد داد بزنش Biggrin.gif
امشب هم بدون شارژ گذشت....رفت تا شنبه Sleepy.gif Sad.gif
ادمين ج بدرنگ شدي _ ببخشيد ولي ادم يادِ اسهالِ بجه ميفته Biggrin.gif