موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-11-2014، 10:13 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها لطفا با این حروفا ص چ ر ع ذ ا ی کلمه خوشکل بسازین!

آچار Undecided.gif
(11-11-2014، 10:16 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2014، 10:13 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها لطفا با این حروفا ص چ ر ع ذ ا ی کلمه خوشکل بسازین!

آچار Undecided.gif

چایی
Biggrin.gifقبول دارید امشب من باهوش شدم Lightbulb.gif Lightbulb.gif Tongue.gif
(11-11-2014، 10:21 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبول دارم واقعا
لطفن چ ژ و ا ح ط
ادمین تو اول آشنایی مونم باهوش بودی
(11-11-2014، 10:25 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین تو اول آشنایی مونم باهوش بودی

Biggrin.gif قابل شما رو ندارم Biggrin.gif Biggrin.gif
(11-11-2014، 09:16 PM)khafan11 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2014، 08:55 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2014، 08:52 PM)khafan11 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2014، 08:39 PM)khafan11 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2014، 08:37 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چایی

من خودم به اسیا فکر کردم  Exclamation.gif  Huh.gif  چایی بفرستم ؟

چای درست تره تا چایی ؟  Huh.gif

اسیا هم باید آ باشه !  Angry.gif  ولی این آ نزده ا زده !!
گیر میده به اینا ؟

آسیا رو بفرست پس شاید قبول کنه

Lightbulb.gif  سیاسی فرستادم ، ببینم چطو میشه

هاهاها سیاسی درست بود ، شارژم رو گرفتم

ممنون از همگی Biggrin.gif
(11-11-2014، 10:21 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله...100% Biggrin.gif
شارژ بود امروز بچه ها؟