موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-11-2014، 10:57 PM)NMH H ABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوقلو=دو تا سیمکارت باهم
یعنی هدیه سیمکارت باهاشه

آها مي صرفه ها... باهاش اينجام شارژ رايگان بياد ميشه شارژ گرفت.. منم خريده بودم 2 تا شو دادم دوستم يعني يكي با هديه يكي ام خودم گریه ولي از اين شرايط و مزايا نداشت كه ماهي 100 مگ نت و...

اين شرايط رو تو خود ايرانسل هم نوشته؟ تو سايتش؟
سلام برو بچ

چیطوین

ببخشید چند روز نتونستم بیام

چخبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(04-11-2014، 10:42 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 10:39 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 10:38 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 10:34 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- پارسال همین موقع ها یه سیمکارت دوقلو خریدم پنش تومن !!! الان شده 15 تومن؟؟؟؟ Confused
کاش چند تا میگرفتم الان میفروختم به بقیه Biggrin.gif ینی بازاریابیم تو حلقم :دی

- اگه تو ایران طرحو اجرا کنن مردم میرم دم دکل باهاش عکس میگیرن همچین آدمایی هستیم ما Biggrin.gif 
فک کن تو فیسبوک عکسشونو بذارن منو دکل همین الان یهویی خخخخ :دی

با فوتوشاب عکسمو بذارم کنارش بعد بذارم فیس تا به آرزوت برسی؟ Biggrin.gif

آره دمت گرم خیر ببینی Biggrin.gif
آخه ملت چشم دیدن منو با این دکل خوشگل ندارن حیف من نیس Biggrin.gif

اعتماد به سقف تو برو دکلو پیدا کن عکسو بنداز خودم میام برات اسفند میدودم چش نخوری :دی Tongue.gif Biggrin.gif
کورش من نبودم بازگشتت تبریک بگم

به خونه خودت خوش اومدی
سلام لیلا من خوبم تو خوبی؟ :)))

پ . ن :
اینجا هر چی مینویسیم غیر از شارژ :|
(05-11-2014، 01:13 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام لیلا من خوبم تو خوبی؟ :)))

پ . ن :
اینجا هر چی مینویسیم غیر از شارژ :|

سلام بختک
کجا بودی چند وقت بود نبودی
مهم که شارز نیست
همه برنده‌اید!
شارژهای هزارتومانی برای 2000نفراول شرکت کننده درهرمسابقه:
8455عطش تاشهادت
84551سقای آب
84552آذرخش کربلا
84553زینت پدر
به کدمسابقه‌ موردنظرپیامک بفرست
تازه صاحب ویلاهم میتونی بشی!
این پیام الان اومد برام شارژ میده یکی تست کنه
(05-11-2014، 01:23 PM)بابا نفسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه برنده‌اید!
شارژهای هزارتومانی برای 2000نفراول شرکت کننده درهرمسابقه:
8455عطش تاشهادت
84551سقای آب
84552آذرخش کربلا
84553زینت پدر
به کدمسابقه‌ موردنظرپیامک بفرست
تازه صاحب ویلاهم میتونی بشی!
این پیام الان اومد برام شارژ میده یکی تست کنه

بابا نفسي اين الكيه قبلاً هم پيام داده بود شارژ نداد... ولي من الان زدم ببينم ج ميده يا نه به 84551 دادم اگه بده هم فوري تمومه...
ولي الان ج داده حرفي از شارژ نزده!!
گوشيم ريست شد داشتم يكي يكي امتحانشون ميكردم... Biggrin.gif ولي هيچكدو.م شارژ نخواهد داد اينا تله هست.. گریه
84853 كه كلا چرت گفته عضويت شمادبراي بسته سرويس ثبت نامي متني نامحدود با موفقيت انجام شد!
نام بسته: دانستنيهاي تغذيه خواص ادويه ها و چاشني.. ادامشو نمي نويسم طولانيه... اين يعني دروغ..