موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
حداقل کد شارژم نمیاد ادم شاد بشه Undecided.gif
(30-10-2014، 04:18 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.یه سوال کی ها شارژ میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(04-11-2014، 06:38 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 06:36 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 06:12 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب بارونی میاد هوا مث من دلش گرفته گریهگریهگریه
منم دلم گرفته بدجور حالم گرفتست گریهگریهگریه

همیشه عاشورا اینجوریه Sad.gif
نمیدونم من همیشه هر روز دلم میگیره
(04-11-2014، 06:42 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-10-2014، 04:18 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2014، 06:38 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 06:36 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 06:12 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم گوشيم شكسته، دلم گرفته
هر بژی کاک کوروش
(04-11-2014، 06:44 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 06:42 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2014، 06:38 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم گوشيم شكسته، دلم گرفته
تسلیت عرض میکنم باران ولی خداییش ادم گوشی نداشته باشه خیلی سخته بخدا
(04-11-2014، 06:47 PM)ehsan6168 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر بژی کاک کوروش

خیلی غلیظ بود پژی چی بید  Tongue.gif
(04-11-2014، 02:36 PM)Mohammad72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 02:07 PM)Sarina.72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 1000 تومن دارم بدین من

باشه چون مث خودم متولد 72 هستید بهتون میدم

منم 72 ام ب منم بده Confused Confused Confused اگه به هفتاد و دو بودنه بايد به همه بدي Confused
(04-11-2014، 02:58 PM)POUYA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیم کارت بیشتر = شارژ بیشتر
من خودم بالای 300 هزار تومان کش رفتم

چند تا سيمكارت داري داش؟ موشالاااااااااا Biggrin.gif هزارتومن كمك ما كن ثواب داره
0212 
همیشه نقل قول هارو میپوکنی دلیلش چیه  Tongue.gif Tongue.gif Tongue.gif
(04-11-2014، 06:56 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 
همیشه نقل قول هارو میپوکنی دلیلش چیه  Tongue.gif Tongue.gif Tongue.gif

پوكيده قشنگ تره Biggrin.gif متنو كلفت كردم ديگه راحت ديده بشه آخه همه چندين تا نقل قول كردن مجبورم نصفش پاك كنم ميريزه بهَم