موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-11-2014، 08:34 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifسلام خوبین Biggrin.gif انجمن رو با پولهای عزیزم باز کردم

خدا بده برکت teeth
(10-11-2014، 08:35 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 08:34 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifسلام خوبین Biggrin.gif انجمن رو با پولهای عزیزم باز کردم

خدا بده برکت teeth

Tongue.gif والا برشکست شدیم رفت
سلام . زنده باشین . دوستان لطف کنین عضو ویژه شین که انجمن تعطیل نشه.
(10-11-2014، 08:40 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . زنده باشین   . دوستان لطف کنین عضو ویژه شین که انجمن تعطیل نشه.
سلام. پس چراغ اول رو خودت روشن کن Biggrin.gif Confused Biggrin.gif
(10-11-2014، 08:40 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . زنده باشین   . دوستان لطف کنین عضو ویژه شین که انجمن تعطیل نشه.

والله اگه عضو ویژه بشن هم میتون امکانات رو اضافه کنم هم سایت تعطیل نمیشه هم برنامه های جدید برای اعضای ویژه خریداری کنیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین والله اگه داشتم کمکت میکردم
فقط بدون یه دونه ای ایشالله که یه روز جیبات پر پول بشه
ادمین جون شارژ که نمیاد پس من به نشانه اعتراض برم چایی بخورم گریه
من گزینه هاشو پر کردم ولی قسمت پرداختش برام باز نمیشه چرا؟
(10-11-2014، 08:56 PM)sepideh1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من گزینه هاشو پر کردم ولی قسمت پرداختش برام باز نمیشه چرا؟

حتما یه قسمت رو اشتباه وارد کردی کارت کدوم بانکو داری ؟
هنوز اون صفحه پرداخت برام نشده نوشته درحال بارگذاری