موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کردا این تاپیک رو محاصره کردن خخخخخخخخخ
(03-11-2014، 09:09 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-11-2014، 08:26 PM)fatemeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونستم اینجا کرد داریم بابا زودتر اعلام وجود میکردین :|

Biggrin.gif ما همه کوردیم تماته خوریم Biggrin.gif Biggrin.gif

من تماته کوردی خورم Biggrin.gif Biggrin.gif
(03-11-2014، 09:12 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-11-2014، 09:09 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-11-2014، 08:26 PM)fatemeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادمين بگير اينا كنترل كن خو من زبون تركي نمي دونم گریه
تماته ديه چنه؟ گریه

تماته tomato میشه گوجه دگه زبون ما کوردا خیلی به انگلیسی نزدیکه ^-^
(03-11-2014، 09:12 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادمين بگير اينا كنترل كن خو من زبون تركي نمي دونم گریه
تماته ديه چنه؟ گریه

ادمین له خومانه
ادمین از خودمونه نمیتونه کردا رو کنترل کنه Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif خودش هم کوردی میحرفه Biggrin.gif
دوستان بد نیست قوانین تاپیک رو مطالعه کنینا Biggrin.gif
حیف امشب نیو سرچوپی بیریم  Biggrin.gif
(03-11-2014، 09:30 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حیف امشب نیو سرچوپی بیریم  Biggrin.gif

صد حیف گریه Biggrin.gif
(03-11-2014، 09:29 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بد نیست قوانین تاپیک رو مطالعه کنینا Biggrin.gif

من کلا آدم قانون مندی نیستم حالا قانون چی هست؟ Biggrin.gif
له امرو  اته موبایل روز مه ایشون، بوشون موبایل کرد  Tongue.gif
دوستان همگی برای شفای تمام مریضان دعا کنید