موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-11-2014، 09:54 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 09:48 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

ببخشید دوستان چجوری میشه از شر 8282 کلا راحت شد؟ من عضو مسابقات تله کوله شدم که همشون تا 9 آبان مهلت داشتن و مهلتشون تموم شده ولی بازم دستبردار نیستن و از شارژم کم میکنن.نمیدونم چیکار کنم کلا از شر پیامهای 8282 راحت بشم.لطفا دوستان راهنمایی کنن .ممنون

stop
بفرست به
8282

(04-11-2014، 10:53 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 09:48 PM)abdollahy2009 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

ببخشید دوستان چجوری میشه از شر 8282 کلا راحت شد؟ من عضو مسابقات تله کوله شدم که همشون تا 9 آبان مهلت داشتن و مهلتشون تموم شده ولی بازم دستبردار نیستن و از شارژم کم میکنن.نمیدونم چیکار کنم کلا از شر پیامهای 8282 راحت بشم.لطفا دوستان راهنمایی کنن .ممنون
سلام بعضی ها میگفتن و شنیدم اگه stop رو به 8282 بفرستی هر چی مسابقه داخلش عضوی لغو میشه حالا شمام یک امتحان کن شاید واست کار داد Heart.gif

سلام

حق با شماست .وقتی stop رو به 8282 ارسال کردم هر چی مسابقه عضوش بودم رو لیست میکنه و میگه تک تک لغوش کن.
ممنون از راهنمایی شما دوستان عزیز

موفق باشید
Heart.gif سلام دوستان شبتون بخیر عزیزان لطفا شما باید عکس ها و فایل هاتون رو فقط در خود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آپلود کنید و حق ندارید لینک سایت های دیگر را به هیچ عنوان و هیچ دلیلی در سایت قرار دهید لطفا همگیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روز را مطالعه کنید
سپاس Heart.gif Heart.gif
(04-11-2014، 11:38 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدر سیمکارت گرون شده!!! ارزون تر نبود؟ پیام رسان چنده؟ کسی میدونه؟

مملي من يه سيمكارتم پيامرسانه.. خيلي خوبه.. دوسش دارم.. ول حيف گوشيم شكست ⊙⊙⊙-
پيام رسان ديگه كدوم مدله؟ يا خدا Biggrin.gif
شما 2 تا مهماني كه داري تاپيك مي خوني عضو بشو بيا ميخوام باهات دو كلمه حرف حساب بزنم Biggrin.gif كسي كه اينجا نيست شما دو تا سحر خيز بيايد حداقل تازه نفسيد Biggrin.gif
سلام آنيتا Biggrin.gif خوبي سحر خيز؟ Biggrin.gif
سلام علي سعيد جون 3 كيه ديه خوبين؟
0212 پیام رسان یه مدل از سیمکارتای ایرانسله که فقط میشه باهاش اس ام اس داد , تماس نمیشه گرفت , قیمتش ارزون تره , فکر کنم تعرفه ی اس ام اس هاش هم متفاوت باشه , باران هم که میگه خوبه , من برم یه دونه بخرم.
Sleepy.gif
همه ساكت............ ؟......... گریه