موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-11-2014، 06:41 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2014، 05:31 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب حالی داد قرار بود امروز تا دوهفته برم دوره شبانه روزی تو پادگان، رفتیم اونجا سرهنگه تقسیم کرد گفت 20 روز دیگه بیاید Biggrin.gif

خوشبحالت خيلي حال داد پس Biggrin.gif

اصلا حالش با هیچی قابل مقایسه نیست در پوست خود نمیگنجم  Biggrin.gifteeth
(11-11-2014، 06:45 PM)tehran نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدود يك ساعت و نيم طول كشيد تا اس شارژ اومد

خوبه، حالا امیدوار شدم..من 1 ساعت شد اس نداد..حالا وقت داره
(11-11-2014، 06:43 PM)sepideh1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2014، 06:33 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلمه بسازید  Confused
مگه مسخره بازیه
اینا چین!! اینا کین!!!  Confused

خب ایرانسل رو فرستادیم بازم باید کلمه بسازیم؟

یه پیامک دیگه هم میاد واسه ساختن کلمه 4 حرفی  Confused
تبریک! شمابرنده کارت شارژ زیر شدی
6363681489883469
با یه بازی دیگه چطوری؟
درجه راحت
10تا حرف برات درنظر گرفتم
باهاشون کلمات معنی دار4 حرفی به بالابساز
کلماتی که ساختی روتوی یک پیام بنویس وبافاصله یاعلامات زیر ازهم جداشون کن
. ، - / | & +
حروفی که داری ی ب ط چ ن ه ف س ذ ا
کلماتت روبساز وبه 809018 بفرست
(11-11-2014، 06:45 PM)tehran نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدود يك ساعت و نيم طول كشيد تا اس شارژ اومد
اوه از نظر من ثبتنام نکنین بهتره چرا چون شما الان بفرستی بعد جوابش یک ساعت دیگه بیاد خب تعداد کارت شارژ ها تموم میشه یا میگه کارت شارژ ها تموم شده یا مهلت مسابقه تموم شده پس بیخیالش شید Sad.gif
(11-11-2014، 06:48 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک! شمابرنده کارت شارژ زیر شدی
6363681489883469
با یه بازی دیگه چطوری؟
درجه راحت
10تا حرف برات درنظر گرفتم
باهاشون کلمات معنی دار4 حرفی به بالابساز
کلماتی که ساختی روتوی یک پیام بنویس وبافاصله یاعلامات زیر ازهم جداشون کن
. ، - / | & +
حروفی که داری ی ب ط چ ن ه ف س ذ ا
کلماتت روبساز وبه 809018 بفرست
ادمین تبریک بگو چی به چیه تا منم یه امتحانی کنم شانس شاید واسه مام داد... Biggrin.gif
چیکار کنیم با اون خط های زاپاس هم بفرستیم ؟اگه نداد چی  Confused
همدیگه رو راهنمایی كنید تا كلمه ها رو بسازين
(11-11-2014، 03:42 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عاقا کوروش . اینغد از اسمت خوشم میاد که نگو ...
parva جان.. این جنبه نداره.. الآن عیالش میاد میگه حق ندارن اسمتو دوست داشته باشن... والا شانس نداریم که
برای من اومد که شما از قبل تو مسابقه شرکت کردید