موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-11-2014، 05:07 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که اصرار نکردم بهم اعتبار بدید بچه ها خودشون میدن  Angel.gif
تازه من واسه رتبه بندی اعتبارهم رقابت نمیکنم دست و دلبازم به بالایی ها اعتبار میدم اونا جایگاهشون حفظ بشه  Heart.gif
اصلا مهم نیست میخواید اعتبار منفی بدید مهم اینه محبوبیت داشته باشی اعداد و ارقام مهم نیست 
یه روز خودم بعد ادمین همه رتبه هارو داشتم میگید نه از ادمین و باران و لیلا بپرسید  Biggrin.gifteeth

اعتباری اهدا شد جناب کاک کوروش بزرگ Angel.gif
(05-11-2014، 05:07 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تازه من واسه رتبه بندی اعتبارهم رقابت نمیکنم دست و دلبازم به بالایی ها اعتبار میدم اونا جایگاهشون حفظ بشه  Heart.gif
اصلا مهم نیست میخواید اعتبار منفی بدید مهم اینه محبوبیت داشته باشی اعداد و ارقام مهم نیست 
یه روز خودم بعد ادمین همه رتبه هارو داشتم میگید نه از ادمین و باران و لیلا بپرسید  Biggrin.gifteeth

افرين
(05-11-2014، 05:15 PM)ehsan6168 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتباری اهدا شد جناب کاک کوروش بزرگ Angel.gif
درود بر تو
اعتبارمو دادم به کسی 24 ساعت بگذره جبران میکنم Heart.gif Heart.gif Angel.gif
(05-11-2014، 05:11 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخجون چهار تا اعتبار گرفتم.دمتون گرم

ي جوري خوشحال شد انگار كد شارژ اومده Biggrin.gif اكه اعتبار اينقد خوشحالت ميكنه منم اعتبار بدم سبب خير شم امروز
حالا این اعتبار به چه درد میخوره؟
چه 100 تا داشته باشی چه 10 تا.
میخواین چیکار؟
(05-11-2014، 05:27 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخواین چیکار؟

اعتبار میخواید چیکار  بجاش درآمد زایی کنید مث من  Tongue.gif سایتم فروشش گرفته حال میده  Biggrin.gif
(05-11-2014، 05:27 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخواین چیکار؟

والا
(05-11-2014، 05:31 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخواین چیکار؟

اعتبار میخواید چیکار  بجاش درآمد زایی کنید مث من  Tongue.gif سایتم فروشش گرفته حال میده  Biggrin.gif

چه جنسي مي فروشي؟ جنسش خوبه؟ Biggrin.gif
(05-11-2014، 05:39 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 05:31 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخواین چیکار؟

چه جنسي مي فروشي؟ جنسش خوبه؟  Biggrin.gif

بیسته بیسته حرف نداره Biggrin.gif Biggrin.gif
باهمتون قهرم چرا هیچکس بهم اعتبار نمیده
اصلا میرم خودکشی میکنم Undecided.gif