موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
باو من اگه عدالت و برابری رو به خرج ندم و ندم به عیال الان 100تومن ش داشتم  Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
من که سی هزار شارژ دارم
منتظرم شارژ بیاد بگیرم واسه شما قرعه کشی بذارم
(08-11-2014، 09:47 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باو من اگه عدالت و برابری رو به خرج ندم و ندم به عیال الان 100تومن ش داشتم  Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
به عیال نده بیا بده به ما ثواب داره والا Biggrin.gif Biggrin.gif راهی که به ما رواست به عیال حرام است Biggrin.gif Biggrin.gif
(08-11-2014، 09:49 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2014، 09:47 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به عیال نده بیا بده به ما ثواب داره والا Biggrin.gif  Biggrin.gif راهی که به ما رواست به عیال حرام است Biggrin.gif  Biggrin.gif

شماها که چش مایی ولی خب زندگی مشترک واجب تره اول چراغ باید به خانه رود بعد به انجمن  Biggrin.gif
(08-11-2014، 09:51 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2014، 09:49 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باو من اگه عدالت و برابری رو به خرج ندم و ندم به عیال الان 100تومن ش داشتم  Biggrin.gif
به عیال نده بیا بده به ما ثواب داره والا Biggrin.gif  Biggrin.gif راهی که به ما رواست به عیال حرام است Biggrin.gif  Biggrin.gif

شماها که چش مایی ولی خب زندگی مشترک واجب تره اول چراغ باید به خانه رود بعد به انجمن  Biggrin.gif
چراغ کم مصرف بگیر خودت دیگه لیسانس برقی مهندسی دستت تو کاره Biggrin.gif  یکم از این چراغ رنگیا واسه مسجد واسه حشن نیمه شعبون بگیر خدا کمکت کنهWink.gif
(08-11-2014، 09:55 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2014، 09:51 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باو من اگه عدالت و برابری رو به خرج ندم و ندم به عیال الان 100تومن ش داشتم  Biggrin.gif
به عیال نده بیا بده به ما ثواب داره والا Biggrin.gif  راهی که به ما رواست به عیال حرام است Biggrin.gif  

چراغ کم مصرف بگیر خودت دیگه لیسانس برقی مهندسی دستت تو کاره Biggrin.gif  Wink.gif

ال ای دی پاور میگیرم خوبه؟ Biggrin.gif امروز رفتم یه سری قطعه خریدم 50تومن برام آب خورد،سوئیچینگ 5ولت 3 امپر 17هزار Confused
میخوام بزنم تو خط فلاشر هرکی خریداربود بگه البته بعد ساختش Biggrin.gif یه جور میسازم کف کنید  Tongue.gif
داش من خودم میخوام بزنم تو ساخت اینجور چیزا میخوام واسه مسجد یا حرمی چیزی بسازم یه فلاشر ردیف  Angel.gif
بزن تو کار برد فلش واسه زنون ماشین اون هم جواب میده با چند تا برنامه واسه رقص نورش Biggrin.gif Tongue.gif
(08-11-2014، 10:00 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزن تو کار برد فلش واسه زنون ماشین اون هم جواب میده با چند تا برنامه واسه رقص نورش Biggrin.gif  Tongue.gif

اون جریمه داره فک نکنم زیاد جواب بده  Undecided.gif ولی فلاشر واسه مغازه ها خوب میخرن
دادا دیگه امری با من نیست؟؟؟ برم یه دوش بگیرم بخوابم فردا باید برم هنرستان کلاس دارم