موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-11-2014، 03:24 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-11-2014، 03:12 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان فک کنم مسابقش مشقی باشه اخه همه میدونن مادر علی اصغر رباب بوده بعدش اگه شارژیم در کار باشه اینقدر سوالو اسون نمیدن که همه بتونن و هیچ محدودیتی در شارژ هزاری اعلام نشده در متن پیام پس این مشقیه اینطوریه که طرف Rh 1  رو به 8282 ارسال میکنه 120 تومن کم میکنه ازش بعد میگه درست جواب دادی ولی عضو مسابقه نیستی باید اینکارو کنی 120 شارژت میره حالا حساب کنید همه اینکارو انجام بدن بعدش بعضیام چند تا سیمکارت دارن بزنن چقد سود میبره ایرانسل از نظر من که کلاهبرداری هست چون من خودم دو بار مراحل رو انجام دادم بی فایده بود Heart.gif

دقیقا همینطوره , من در مجموع نزدیک 1500 ضرر دادم , و با اینکه قبلا خیلی بیشتر از ایرانسل کندم باید بگم که :

HEY IRANCELL,PLEASE GIVE ME THE CODE Biggrin.gif
تقلید از باران میکنی دیگه تحریفش نکن
پلیز گیو می الکد ای ایرانسل
من OZV RDAH به 8282 رو فرستادم ولی مسابقه ی امتیازی بود و شارژ نمیداد و لغو هم نمیشد.
(01-11-2014، 03:29 PM)seyedmojtaba7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام۸۴۸۸۸تله هست
اینو بفرسین
ozv rdah
به۸۲۸۲

ای سگ تو روحش
خونمو جوش آورد
[/quote]
تقلید از باران میکنی دیگه تحریفش نکن
پلیز گیو می الکد ای ایرانسل
[/quote]

آخه من ترجمه ی عربی به انگلیسیم زیاد خوب نیست , شرمنده , ولی به هر حال خیلی امضاش باحاله.
مملی نیم ساعت شد
تموم شد
آقا من رسما عاشقتونم Heart.gif Biggrin.gif Heart.gif
(01-11-2014، 03:31 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-11-2014، 03:29 PM)seyedmojtaba7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام۸۴۸۸۸تله هست
اینو بفرسین
ozv rdah
به۸۲۸۲

ای سگ تو روحش
خونمو جوش آورد

Sad.gif
پیشنهاد مملی : بیخیال 84888 و شارژش بشید , حتی من به ایرانسل هم زنگ زدم که برام لغوش کنه نمیتونست تو سیستم پیداش کنه و کلی کلنجار رفت تا لغوش کنه برام , خیلی عجیب بود برام.

شاید بفرستید و شارژ هم بگیرید ولی نفرستید بهتره.
(01-11-2014، 03:35 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا من رسما عاشقتونم Heart.gif Biggrin.gif Heart.gif

فدات
من نمیدونم چطور امضا بدارم
هرجا رفتم نداشت تغییر امضا