موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-11-2014، 06:27 PM)majid نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:13 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کارشناسیم زابل بودم
زابل کجا هست حالا؟ Biggrin.gif

سلام
زابل تو استان سیستان و بلوچستان تو شمال استان واقع شده
جایی که شهر سوخته هست
دیار رستم
زابل همون سیستان یا سجستان قدیم
تو کتابا تو شاهنامه فردوسی هست
(05-11-2014، 06:27 PM)majid نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:13 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کارشناسیم زابل بودم

پايتخت افغانستانه؟ Biggrin.gif
(05-11-2014، 06:20 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:12 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا منو میزنی من که نگفتم  Biggrin.gif  خب بازم کوچیک تری احترام منو نگه دار  Undecided.gif 

21 سال ميشه؟ من متولد 21/11/72  Biggrin.gif  خواهان شارژ شما چي؟

اوه سالو رد کرده  Biggrin.gif من نیز خواهانم Tongue.gif Tongue.gif
(05-11-2014، 06:20 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:16 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:11 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال 1 به 84854
ارسال om 777 به 8282

اینا الکیه!  گفتم که روحیه بگیرین!   Biggrin.gif
شارژ نیست تا شنبه!

دفه دیگه روحیه الکی بدی با اعتبار منفی مواجه میشوی Biggrin.gif

عاغا بدون روحیه هم اعتبار منفی دادی مشکلی ندارم!
اعتبار به چه کارم میاد آخه!   Biggrin.gif  Biggrin.gif  Confused

شوخی بید بهت اعتبار سبز میدم بری بالا مالاها Biggrin.gif Heart.gif
(05-11-2014، 06:24 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش اون ساعت دیجیتالی تو سایتت گذاشتی منبع تغزیش باتری سکه ای 3 ولته؟؟؟؟

نه برادر من باطری تغذیه نیست باطری بک آپ مثل باطری مادر برد برای حفظ زمان توسط آی سی حافظه  Biggrin.gif
اگه باطری نباشه با قطعه تغذیه مدار زمان ریست میشه Angel.gif
(05-11-2014، 06:32 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کارشناسیم زابل بودم

سلام
جایی که شهر سوخته هست
دیار رستم

(05-11-2014، 06:35 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:20 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:12 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا منو میزنی من که نگفتم  Biggrin.gif  خب بازم کوچیک تری احترام منو نگه دار  Undecided.gif 

سنتو گفتم شما چي ؟ Biggrin.gif
(05-11-2014، 06:26 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:24 PM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش اون ساعت دیجیتالی تو سایتت گذاشتی منبع تغزیش باتری سکه ای 3 ولته؟؟؟؟

ادمين اين دو تا رو تحويل قانون بده  Biggrin.gif  كوروش اين
351247625 شماره حساب ادمين بنامِ ادمين دلشاد واريز كن مبلغ 100 تومن تا كتك نخوردي آدرستو خصوصي بفرست ببينم تو بساطت چي داري Biggrin.gif

ادمین داداشمه ماهمه باهم رفیقیم  Biggrin.gif بعدشم من که خلافی نکردم  Undecided.gif
(05-11-2014، 06:39 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 06:32 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کارشناسیم زابل بودم

سلام
جایی که شهر سوخته هست
دیار رستم

(05-11-2014، 06:35 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سنتو گفتم شما چي ؟  Biggrin.gif

سن مث اسرار جنگی میمونه نباید لو بدی فردا اینجا علیه ات استفاده میشه  Tongue.gif Biggrin.gif
پس چرا شارژ نمیاد؟
پویای کد ساز کجایی؟بیا بساز
سلام 
به به آقا کوروش اومده 
خوش اومدی دادا
نیستی توی فیس Biggrin.gif Wink.gif