موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-11-2014، 07:40 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2014، 07:33 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2014، 07:32 PM)biba20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمک...
با این حروف ( ی ح ز ا پ ل ) چی بسازم؟

پیاز  Angel.gif

این بشتر بهش میخوره (پاییز)
من (ایرانسل) به 809018   15دقیقه قبل فرستادم جواب نداده هنوز
چرااااااااااااا
کسایی که شارژ گرفتن مراحل خودشونو بزارن

منم هنوز منتظرم 30 دقیقه گذشته خبری نشده
ادمین جون به من کد نداد.. ای بابا
کسی نبود؟
ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻭﻑ ﭼﯽ ﻣﯿﺸﻪ؟
ﮊ ﺥ ﭖ ﻑ ﻭ ﺍ
من ایرانسل فرستاد جواب داد کلمات صحیح 0 کلمات غلط 1 پس کدوم اپراتور میشه این دیگه چ مسابقه ایه. . .
کلمه چیه؟
ل گ ح ا ژ د
(11-11-2014، 07:48 PM)NMH H ABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نبود؟
ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻭﻑ ﭼﯽ ﻣﯿﺸﻪ؟
ﮊ ﺥ ﭖ ﻑ ﻭ ﺍ

با وفا ... میشه...
(11-11-2014، 07:50 PM)NMH H ABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلمه چیه؟
ل گ ح ا ژ د

ماشالا چنتا سیمکارت داری؟؟!!
(11-11-2014، 07:45 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والله این دیگه دست من نیست میخوای مسبقه رو لغو کن از اول شرکت کن من همون لحظه که لغو کردم بعدش کد شارژ برام اومد
ادمین شارژمو خورد زود باش بده  Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(11-11-2014، 07:58 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2014، 07:45 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والله این دیگه دست من نیست میخوای مسبقه رو لغو کن از اول شرکت کن من همون لحظه که لغو کردم بعدش کد شارژ برام اومد

ادمین چند شارژ میگیره تا شارژ بده