موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خب کیا منتظر قالب جدید بودن؟؟؟؟قالب (تم) جدید انجمنو ساختم واستون دادم دلشاد راه اندازی کنه Wink.gif Heart.gif از این به بعد سریعتر صفحات رو باز کنید و سریع شارژارو کش برید Biggrin.gif
امکانات قالب
زیباتر شدن
سرعت بسیار بالا
ضد حال به مهمانان عزیز تو این قالب متاسفانه حتما باید عضو بشید راهی نداره Biggrin.gif
و
و
و
برید حالشو ببرید منم خستم 4ساعت بکوب نشستم تا درستش کنم شب همگی خوش خوابای خوب ببینید Heart.gif Heart.gif قربان شما محمدرضا بهرامی Heart.gif
سلام دوستان تسلیت میگم این روز رو Sad.gif
(04-11-2014، 12:48 AM)president نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب کیا منتظر قالب جدید بودن؟؟؟؟قالب (تم) جدید انجمنو ساختم واستون دادم دلشاد راه اندازی کنه Wink.gif Heart.gif از این به بعد سریعتر صفحات رو باز کنید و سریع شارژارو کش برید Biggrin.gif
امکانات قالب
زیباتر شدن
سرعت بسیار بالا
ضد حال به مهمانان عزیز تو این قالب متاسفانه حتما باید عضو بشید راهی نداره Biggrin.gif
و
و
و
برید حالشو ببرید منم خستم 4ساعت بکوب نشستم تا درستش کنم شب همگی خوش خوابای خوب ببینید Heart.gif Heart.gif قربان شما محمدرضا بهرامی Heart.gif

ضد حال به مهماناش خوبه
گریه گریهگریهگریهگریهگریه
(04-11-2014، 12:32 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام چی شده
(04-11-2014، 12:40 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2014، 12:32 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام چی شده
درود
موندم خونه تنها چه غمکده ای شده گریهگریهگریهگریه
Angry.gif Sad.gif گریهگریه
نامردا چرا حرف نمیزنید دلمون پوکید گریهگریهگریه
من 35 هزار تومن شارژ دارم
شما چطور؟
همشو از همینجا گرفتم
من 4/5