موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها اینجا کسی هست که اتوکد بلد باشه ؟؟
یه کار بسیار کوچولو رو واسه من انجام بده ؟؟
(05-11-2014، 09:14 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بي افم پولدار شدي قرعه كشي ميذاري  Biggrin.gif

اره دیگه چکار کنیم...اگه خواستی تو هم شرکت کن....قرعه کشی رو گذاشتم جمعه که دیگه شارژی هم نیست

فردا هم تاپیکشو میزنم اگه تو هم خواستی شرکت کن...2000 هزار تومنیه Angel.gif Biggrin.gif
من فكر ميكردم بابا نفسي پير مرده.. Biggrin.gif
(05-11-2014، 11:10 PM)بابا نفسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من آقانیستم خانوم

حالا هرجي اصل نيّته
(05-11-2014، 11:38 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 09:14 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بي افم پولدار شدي قرعه كشي ميذاري  Biggrin.gif

اره دیگه چکار کنیم...اگه خواستی تو هم شرکت کن....قرعه کشی رو گذاشتم جمعه که دیگه شارژی هم نیست

فردا هم تاپیکشو میزنم اگه تو هم خواستی شرکت کن...2000 هزار تومنیه Angel.gif Biggrin.gif

با اينكه شانس ندارمو ميدونم برنده نميشم اما جون قرعه كشيه توئه شركت ميكنم Tongue.gif
ﺩﺧﺘﺮﻩ ﭘﺴﺖ ﺯﺩﻩ :
ﻣﻦ ﻣﻮﻧﺪﻡ ﺍﮔﺮ ﺗﻮﯼ ﺍﻭﻥ ﺩﻧﯿﺎ ﻧﺎﻣﻪ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺧﻮﺑﻢ ﺭﻭ ﺑﺪﻥ
ﺩﺳﺖ ﺭﺍﺳﺘﻢ ....
ﺍﻋﻤﺎﻝ ﺑﺪﻣﻮ ﺑﺪﻥ ﺩﺳﺖ ﭼﭙﻢ ....
ﮔﻮﺷﯿﻤﻮ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ .... ؟؟؟؟؟
(05-11-2014، 10:52 PM)بابا نفسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
.
?? ﻋﺸﻖ ﺧﯿﻠﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ ??
ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺐ ﺑﻐﻠﺸﯽ
ﺍﻭﻥ ﺧﻮﺍﺑﺶ ﻣﯿﺎﺩ ﻭﻟﯽ ﺧﻮﺍﺏ ﺍﺯ ﺳﺮ ﺗﻮ ﭘﺮﯾﺪﻩ
ﺑﺎ ﺻﺪ ﺟﻮﺭ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺧﺴﺘﺖ ﮐﻨﻪ ﺗﺎ ﺑﺨﻮﺍﺑﯽ
ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺷﯿﻄﻮﻧﯽ ﻣﯿﮑﻨﯽ
ﺳﻌﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺧﺴﺘﺖ ﮐﻨﻪ ﺗﺎ ﺑﺨﻮﺍﺑﯽ
ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﺨﻨﺪﻭﻧﺘﺖ ﺑﻪ ﺷﻮﺧﯽ ﮔﺎﺯﺕ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ
ﺗﻮﺍﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺘﺮﺳﻮﻧﯿﺶ ﺩﻧﺒﺎﻟﻪ ﺑﻬﻮﻧﻪ ﻣﯿﮕﺮﺩﯼ ﻗﻬﺮ ﮐﻨﯽ
ﻭﺍﯼ ﺣﺎﻟﺘﻪ ﺻﻮﺭﺗﺶ ﺩﯾﺪﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﭘﺮﻩ ﺍﻟﺘﻤﺎﺳﻪ ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﻧﮑﻨﯽ ﻣﯿﮕﻪ:ﻋﺸﻘﻢ ،ﻋﺰﯾﺰﻡ ،خانومم ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﺑﮕﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ
ﻓﻘﻂ ﺁَﺷﺘﯽ ﮐﻦ
ﺗﻮﺍﻡ ﭼﻮﻥ ﻫﻤﻪ ﮐﺎﺭﺍﺕ ﮐﻠﮑﻪ ﺧﻨﺪﺕ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ ﺍﻭﻧﻢ ﮐﻠﯽ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ میشه ?? ﯾﺎﺩﺵ ﻣﯿﻔﺘﻪ ﺻﺐ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺮﻩ ﺳﺮ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﺨﻮﺍﺑﻮﻧﺘﺖ
ﺁﺭﻭﻡ ﺁﺭﻭﻡ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﺗﺮﺍﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﻮﻧﻪ  
ﺻﺪﺍﺵ ﺑﺮﺍﺕ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺑﺨﺸﻪ ?? ﺗﻮﺍﻡ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻣﯿﺨﻮﻧﯽ... ﮐﻢ ﮐﻢ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ
ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮ ﺗﺨﺘﻪ ﺧﻮﺍﺑﯽ ﮐﻤﻪ ﮐﻤﺶ ۲۰ ﺑﺎﺭ ﺑﻮﺳﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﻭﻟﯽ ﻣﮕﻪ ﺁﺩﻡ ﺳﯿﺮ ﻣﯿﺸﻪ...
ﻣﯿﺒﯿﻨﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻣﯿﺒﺮﻩ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﺑﻐﻠﺖ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺩﺳﺘﺸﻮ ﺩﻭﺭ ﺳﯿﻨﺖ ﺣﻠﻘﻪ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﻧﻔﺴﺎش واست مثل لالایی میشه و ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻣﯿﺒﺮﻩ
ﺻﺐ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪﻩ
ﻟﺒﺎﺳﺎﺷﻮ ﭘﻮﺷﯿﺪﻩ
ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﺮﻩ ﺳﺮ ﮐﺎﺭ
ﻣﯿﺎﺩ ﺑﻮﺳﺖ ﮐﻨﻪ ﺑﺮﻩ ?? ﺑﯿﺪﺍﺭ ﻣﯿﺸﯽ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﭽﺴﺒﯽ ﺑﻬﺶ ﺍﻭﻧﻢ ﺳﺮﯾﻊ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻧﭙﺮﯾﺪﻩ ﻣﯿﺎﺩ ﺑﻐﻠﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﻣﯿﮑﺸﻪ ﺗﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﯽ ﻣﯿﺮﻩ... ﻋﺸﻖ ﺧﯿﻠﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ . .
.

Highslide JS
دانشگاه رفتنِ ما يه معضل هست!از دانشگاه به بعد يه معضل ديه.... معذل با كدوم ز ذ ظ ض هست؟ Biggrin.gif دو ساله ميخوام برم دانشگاه حالا كه موفق شدم برم رفتم دانشگاه آزاد ثبت نام كردم 550 ريختم حساب حالا كه ميخوايم تازه بگيم بسم الله بريم دانشگاه كاكام و بابام ديگه اومدن ميگن بيا برو دانشگاه پيام نور... والا همين كارا ميكنيد آدم از دانشگاه ميترسه خو من موندم تا اينجا من اينقد بدبختي كشيدم بعدش چ خبره... چ گرفتاري شديما... هي اينجا هي اونجا آقا ديونمون كردن آخر من سر ميزارم ب بيابون ميرم سربازي گریه گریه Undecided.gif
معضل رو درست نوشتی , دانشگاه آزاد از پیام نور بهتره , سربازی از همش بهتره , ما که نرفتیم ولی تو ایران فقط کارت پایان خدمت به درد میخوره.
(06-11-2014، 10:24 AM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معضل رو درست نوشتی , دانشگاه آزاد از پیام نور بهتره , سربازی از همش بهتره , ما که نرفتیم ولی تو ایران فقط کارت پایان خدمت به درد میخوره.

چرا آزاد بهتره؟ نه آزاده اينجا خيلي آزاده در پيته نمره مي دن فقط... اينش خوبه.. نمي دونم چرا باوام اينا ميگن بيا برو پيام نور( پيام نور دختراش خيلي بهتره Biggrin.gif ) پسر عمومَم گفت بيا برو پيام نور بابا دختر داره خوشگل اصن كِيف ميكني ولي من نظر خودم نيس برم حالا دختراش فرقي نميكنه درسته يكي از ملاك ها براي رفتن پسرا به دانشگاه داشتن دختر خوب توي اون دانشگاهه Biggrin.gif ولي خو ديه از من دانشگاه آزاد بهتره بغل دست خونمونه گریه