موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-11-2014، 11:26 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gifسلام سلام بچه ها تا فردا دیگه تاپیک نذارید به خاطر انتقال سرور و اینکه شاید مشکلات دیگه ای ایجاد بشه پس فعلا صبرو باشید Heart.gif Heart.gif

سلام یه موقع تاپیک من از دوباره پاک نشه ها Undecided.gif
(07-11-2014، 12:26 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-11-2014، 12:16 AM)بابا نفسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تایپیک قرعه کشیو بزارید.....

من تاپیک رو گذاشتم...برو هم شرکت کن هم اعتبار بده Angel.gif
لینک لطفا
(07-11-2014، 12:27 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2014، 11:26 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gifسلام سلام بچه ها تا فردا دیگه تاپیک نذارید به خاطر انتقال سرور و اینکه شاید مشکلات دیگه ای ایجاد بشه پس فعلا صبرو باشید Heart.gif Heart.gif

سلام یه موقع تاپیک من از دوباره پاک نشه ها Undecided.gif

سلام نمیدونم والله خودمم ناراحتم که اینجوری شده Sad.gif
(06-11-2014، 10:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2014، 09:35 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هییییییییییی پس کی قرعه میکشن خو ؟ Tongue.gif 
البته من که شماره 100 م عمرا اگه دربیاد Biggrin.gif

هوووووووووو رو يادت رفت به اول و آخرش اضاف كني
هووووووو
كوچولوي دندون خرگوشي باب‌_‌اس_فن _جي نديدي اسفنج به اين خوبي  باب‌_‌اس_فن _جي  فك كنم يادم نيس اينا رو فك كنم بايد ب امضات اضاف كني حواست باشه Biggrin.gif

چرا حواسم بود Biggrin.gif  نشد کامل بنویسم ارور میداد Angry.gif Dodgy.gif 

بچه ها این قرعه کشی 15 آبان چی شد بلاخره؟ :|
آغا اینجا چخبره؟
هرچی مینویسم دودقه بعد پاک شده
(07-11-2014، 05:44 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آغا اینجا چخبره؟
هرچی مینویسم دودقه بعد پاک شده

بخاطر اینه که ادمین داره سرور رو انتقال میده برای همین مشکلاتی بوجود اومده که پیاما پاک میشن برای همین هم گفت فعلا کسی تاپیک نزنه چون پاک میشه
بچه ها پويا همش داره طرفداراشو تو فيسبوك زياد ميكنه.. ديگه به ما شارژ نميرسه... من ناراحتم گریه گریه گریه
(07-11-2014، 06:49 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها پويا همش داره طرفداراشو تو فيسبوك زياد ميكنه.. ديگه به ما شارژ نميرسه... من ناراحتم گریه گریه گریه

اگه کدی بیا پویا اول میذاره اینجا لازم به نکرانی نیست
واي هر اس ام اس انگليسي شده 199 يال.. چرا ؟؟؟
ختسه نباشي الان 2-3 ماهه.. تاره فهميدي؟!! Biggrin.gif گریه گریه فارسي ارزون تره... 105 ريال