موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(8 ساعت قبل)بابا نفسی نوشته:  
پس اینطور ک معلومه بزرگ سایت منم

مگه چند سالته بابانفس
90 سال
شوخی کردم 19 سالمه
(11-11-2014، 10:57 AM)بابا نفسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شوخی کردم 19 سالمه

هنوز جوونی پس Wink.gif
0212 هر کارتی باشه قبول میکنه
ساعت قبل
(1 ساعت قبل)بابا نفسی نوشته:  
شوخی کردم 19 سالمه

هنوز جوونی پس
مرسی ممنون Blush.gif
سلام
بچه ها به نظر من شارژ نیاد
یه وقت بود که نزدیک 3 هفته شارژ نیامده بود
فک نکنم امروزم خبری باشه

شاید ایرانسل بهش بر بخوره شارژ بده Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif Tongue.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(10-11-2014، 11:00 PM)sepideh1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الکتروتنیک چه فرقی با الکترونیک داره؟
تکنیک از رشته های فنی حرفه ایه که درباره برق صنعتی صحبت کرده البته اگه کاردانی هم بری بازهم تکنیک هست ولی در مقطع کارشناسی میشه برق قدرت،هم تک فاز هم 3فاز 
با موتور آلات ،تاسیسات خانگی صنعتی ،نحوه راه اندازی و اتصالاتشون و از اینجور مباحث البته در هنرستان محدود صحبت میشه بیای دانشگاه گستره تره در مورد همه تجهیزات ،خطوط انتقال و............
اما الکترونیک بیشتر بحثش مربوط به مدارات الکترونیکی دیودها ترانزیستور ها آی سی ها ماسفت و.............البته اینم بگم الکترونیک قدرت با برق قدرت هم مرتبط هست هیچوقت نگید تکنیک 220 و 3 فاز پس با الکترونیکی که مداراتش بیشتر بصورت جریان مستقیم هست و ولتاژ کمی دارند از هم جدا هستند 
این تقسیم بندی درست نیست تمام شاخه های برق بهم مرتبط اند 
یه مثال بزنم همون ژنراتوری که تو نیروگاه داره کار میکنه داره توسط میکروپروسسور کنترل میشه یا در ادوات فکت از قطعات الکترونیک قدرت که اصول کاریش مثل قطعات الکترونیک که با ولتاژ و جریان پایین کار میکنن هست ولی در بحث قدرت بسته به نوع مصرف قدرت ،جریان و ولتاژش بیشتره  Angel.gif 
حالا این به این معنی نیست که من الکترونیکیم اتفاقا من قدرتیم اما خواستم بدونید که ازهم جدا نیستند Wink.gif
سلام این تبلیغات بالای 
انجمن برای کسب درامد چجوریه؟
کی ثبت نام کرد؟
همون کلیپ
(11-11-2014، 01:40 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این تبلیغات بالای 
انجمن برای کسب درامد چجوریه؟
کی ثبت نام کرد؟
همون کلیپ
تبلیغ چیزه خاصی نیست این سایت مال اشتراک فیلمه مثل آپارات واسه جذب کاربر بنرش رو داده بذارن داخل سایت واسه تبلیغات همین Shy.gif
امروز بیستمه روز آخر
از فردا مسابقات تمدید میشه و شارژ میاد