موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-11-2014، 11:11 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این بهناز به آقا بیشتر میخوره تا خانوم Tongue.gif

اره مرامو معرفتم ك مردونس : Angel.gif
(06-11-2014، 10:52 AM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 11:11 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این بهناز به آقا بیشتر میخوره تا خانوم Tongue.gif

اره مرامو معرفتم ك مردونس : Angel.gif

صبح بخير
صبحِ تو هم بخير _ بذار دو ساعت از شروع روز بگذره بعد غــُر زدنو شروع كن
بهتره دیگه , دانشگاه آزاد های تهران و کرج و قزوین از همه دانشگاه های دیگه بهترن ( هم از نظر علمی و  نمره هم از جنبه های دیگه ای که گفتی)  Biggrin.gif
والا من دانشگاه آزادم... نمره هم نميدن.. ولي خيلي بهتر از پيام نور
سلام بر همگی
صبحتون بخیر Angel.gif
(06-11-2014، 10:56 AM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبحِ تو هم بخير _ بذار دو ساعت از شروع روز بگذره بعد غــُر زدنو شروع كن
مگه من بي افت نيسم دوس دارم عاقا اصن نيومده هنوز بهت گير بدم Biggrin.gif دلَم ميخاد گریه Angry.gif
(06-11-2014، 10:57 AM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهتره دیگه , دانشگاه آزاد های تهران و کرج و قزوین از همه دانشگاه های دیگه بهترن ( هم از نظر علمی و  نمره هم از جنبه های دیگه ای که گفتی)  Biggrin.gif

آها از اين نظر نمره دادن بهتره.. بابا بابام ابنا به من نمره ميدن اينگار كار زدي بهشون Biggrin.gif ميگن نمره اينجوري بي فايدس
حالا كه گفتن بايد بري پيام نور گفتم من اصن دنبالش نميرم شما بريد ثبت نام كنيد همه كارا بكنيد باشه من ميرم... آخه ميخواد همش بدويي بعد كارت نشه.. تابستون خيلي زجر كشيدم بابا ...... آخرم نشد!
حالا رفته پرسيده گفته از بهمن كلاسا شروع ميشه حالا ثبت نام كنه اگه قبول شه مياد اينجا... حالا ساعت 11 كلاس دارم نميدونم برگزار ميشه يا نه من برم صورتم رو بزنم يه دستي به سر و روم بكشم كه بايد برم دانشگاه اگه كلاس باشه البته ب كاكام گفتم بپرسه كلاس هست يا نه اگه نيست نريم ... گریه
سلام محمد صبحِ تو هم بخير
سلام محمد , صبح تو هم بخیر.

باران نمیدونم شما کدوم دانشگاهی ولی من هر دانشگاه آزادی بودم هم خوب درس میدادن هم خوب نمره میدادن , البته شاید به خانوم ها اونجوری که باید و شاید نمره نمیدن ولی ما که راضی بودیم , دمشون گرم.
بوقيدم تو جشمِ شور Biggrin.gif سروكلش پيدا شد