موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-11-2014، 11:07 AM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا من دانشگاه آزادم... نمره هم نميدن.. ولي خيلي بهتر از پيام نور

از چه نظري بهتره؟؟‌ اينجا هر چي بخواي نمره مي دن... Biggrin.gif من موندم چرا بابام اينا ميگن برو پيام نور آخه... اونجا از دانشگاه آزاد خيلي شلوغ تره ها به نظرم... ولي خوب ديگه موندم چرا...
(06-11-2014، 11:12 AM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بوقيدم تو جشمِ شور Biggrin.gif  سروكلش پيدا شد

چشم شور؟؟سر و کله ی کی پیدا شد؟
ادم قحطه تو بي افم باشي Biggrin.gif
(06-11-2014، 11:14 AM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادم قحطه تو بي افم باشي  Biggrin.gif

براچی؟مگه من چمه؟
(06-11-2014، 11:14 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2014، 11:12 AM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بوقيدم تو جشمِ شور Biggrin.gif  سروكلش پيدا شد

چشم شور؟؟سر و کله ی کی پیدا شد؟

هيجي هوا جقد خوبه  Biggrin.gif  Tongue.gif
(06-11-2014، 11:12 AM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام محمد , صبح تو هم بخیر.

باران نمیدونم شما کدوم دانشگاهی ولی من هر دانشگاه آزادی بودم هم خوب درس میدادن هم خوب نمره میدادن , البته شاید به خانوم ها اونجوری که باید و شاید نمره نمیدن ولی ما که راضی بودیم , دمشون گرم.

نگو اينطور والا اون چيزي كه ما شنيديم Biggrin.gif ادخترا سر كلاس هم نيان استاد 20 شون ميده ولي پسرا نيان حذف ميكنن Biggrin.gif
(06-11-2014، 11:16 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2014، 11:14 AM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادم قحطه تو بي افم باشي  Biggrin.gif

براچی؟مگه من چمه؟

تو ك هستي _ اين زابليُ ميگم Biggrin.gif
نه دیگه , 0212 دقت نکردی , گفتم اونجوری که باید و شاید نمره نمیدن , حالا اینجا جاش نیست , نمیشه بحثو باز کرد.
محمد اكه نبودم تو قرعه كشي عدد من 5 _ يادت باشه
پسر هم اگه زرنگ باشه کلاساشو نمیره ولی نمره رو میگیره , خیلی پیچیده ست , نمیشه توضیح داد , مهم اینه که تو خودت خوبی , هر دانشگاهی هم بری اونجا برات خوبه , نگران نباش.