موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خب من فعلا تونستم با دو خطم پیام اولیه رو به 84888 بدم ببینم بقیش چی میشه
علی 1 صبر کردی پیام 84888 اومد یا زودی rh 1 رو فرستادی؟
بنظر من اصلا به صرفه نیست
400 به یکی از خطام انتقال دادم که بگیرم اینقد پیام داد که عضو نیستی این بفرس اون بفرس که 400 تمنه تموم شد و شارز نداد
ولی با این خطم که31 تمن شارز داشت هرکار گفت کردم تا بلاخره شارز داد خدا میدمنه چقد از این شارز خورده که هزار تمن میده Angry.gif Angry.gif
مملی رضا منم اینجور شدم و متاسفانه خط به نام خودم نیست لغو نشد و شارژم تموم شد
(01-11-2014، 02:34 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونایی هم که مث من شارژ نگرفتن و پولشون هدر رفت تف کنن تو صورت ایرانسل

ایرانسل صورتت بیار جلو .............
تف تف تف
اصلا این شارژه خیلی بد بود من هنوزم نگرفتم فقط شارژ دادم
(01-11-2014، 02:54 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مملی رضا منم اینجور شدم و متاسفانه خط به نام خودم نیست لغو نشد و شارژم تموم شد

چه بد , ایرانسل یه کلاهبردار بزرگه
(01-11-2014، 02:42 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به عنوان کسی که شارژ نگرفته توصیه میکنم حتما ابتدا پیامک مربوطه رو به 84888 ارسال کنید , اگر دلیور شد و جوابش اومد,اونوقت RH 1 رو به 8282 بفرستید , در غیر اینصورت به هیچ وجه خودتون سرخود RH 1 رو به 8282 نفرستید چون اونوقت شما رو تو مسابقه ی امتیازی محرم شرکت میده نه تو مسابقه ای که شارژ میده , من خودم با دو تا خط امتحان کردم و این موضوع رو متوجه شدم , هر کاری هم کردم لغو نشد تا زنگ زدم به 700 برام حذفش کرد , این بود تجربه ی من , دلمو صابون زده بودم 17,18 تا شارژ بگیرم که نشد.

پس حتما دلیوری ریپورت و پاسخ رو دریافت کنید بعد مرحله ی دوم رو انجام بدین.

من تو این مسابقه کلا ضرر کردم
تجربتم وقتی گفتی که خودم تجربه کرده بودم Sad.gif
(01-11-2014، 03:01 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-11-2014، 02:42 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به عنوان کسی که شارژ نگرفته توصیه میکنم حتما ابتدا پیامک مربوطه رو به 84888 ارسال کنید , اگر دلیور شد و جوابش اومد,اونوقت RH 1 رو به 8282 بفرستید , در غیر اینصورت به هیچ وجه خودتون سرخود RH 1 رو به 8282 نفرستید چون اونوقت شما رو تو مسابقه ی امتیازی محرم شرکت میده نه تو مسابقه ای که شارژ میده , من خودم با دو تا خط امتحان کردم و این موضوع رو متوجه شدم , هر کاری هم کردم لغو نشد تا زنگ زدم به 700 برام حذفش کرد , این بود تجربه ی من , دلمو صابون زده بودم 17,18 تا شارژ بگیرم که نشد.

پس حتما دلیوری ریپورت و پاسخ رو دریافت کنید بعد مرحله ی دوم رو انجام بدین.

من تو این مسابقه کلا ضرر کردم
تجربتم وقتی گفتی که خودم تجربه کرده بودم Sad.gif

فدای سرتون , منم یه کمی از شارژم هدر رفت , حرومش باشه.

شرمنده دیگه داشتم با 700 حرف میزدم وگرنه زودتر میگفتم.
به من گفت درست ج دادي ولي شارژ نميديم!