موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نه تعطیل نکن ادمین جون , بچه ها donate میکنن مشکل حل میشه , اینجا همه وضعشون خوبه کمک میکنن به سایت انشاالله.
Sad.gifوالله من اصلا درامدی از اینجا ندارم که این همه خرجش کنم فکر هم نکنم کسی کمک کنه Angry.gif هر چی ازش در میارم خرج خودش میکنم
یه نظرسنجی بزار ببین بچه ها کمک میکنن واسه نگه داشتن سایت یا نه
(08-11-2014، 01:34 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه نظرسنجی بزار ببین بچه ها کمک میکنن واسه نگه داشتن سایت یا نه

اگه قرار بود کمک کنن تا حالا میکردن حداقل عضو ویژه می شدن والله خیال کردن با پولاشون میرم کباب میخورم
پس با این حساب سایت تعطیل میشه؟
(08-11-2014، 01:55 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس با این حساب سایت تعطیل میشه؟

نمیدونم والله
چی چیو تعطیل میشه
نفری دو هزار تومن هم بدیم مشکل ادمین حل میشه
با دو هزار تومن نه ادمین پول دار میشه نه ما گدا میشیم نه سایت تعطیل میشه ...
واسه عضو ويژه شدن بايد چيكار كنيم؟
(08-11-2014، 02:24 PM)somaye0126 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه عضو ويژه شدن بايد چيكار كنيم؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها وادمین گل ها بیایین اینجاثبت نام کنیدوب سایت اگ دارین کسب درامدکنید واگرم ندارین ثبت نام کنیدبزارین من امتیازبگیرم. Biggrin.gif هرکس ثبت نام کنه ب ادمین میگم کاربرفعالش کنه هههههههه...بازم مسابقه بزارین دیگ ... Cool.gif