موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
منطورم اینه:

اولی :
ozv rdah به 8282
بعدش RH 1 به 8282
بعدش rh 777 به 8282

این مهلتش تموم شده؟چون با دوتا خط ساعت 5 یا 6 غروب چک کردم نمیده اصلا میگه آفرین درست جواب دادی اما عضو مسابقه نشدی !!!!!!!
برنده ی خوش شانس قرعه کشی امشب اعلام شد
بقیه ی کاربرا هم اگه به من اعتبار بدن و سپاس بزنن بازم قرعه کشی میذارم
(01-11-2014، 10:53 PM)20arash نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منطورم اینه:

اولی :
ozv rdah به 8282
بعدش RH 1 به 8282
بعدش rh 777 به 8282

این مهلتش تموم شده؟چون با دوتا خط چک کردم نمیده اصلا میگه آفرین درست جواب دادی اما عضو مسابقه نشدی !!!!!!!

من یه رب پیش گرفتم میداد.
شاید الان تموم شده!!! Exclamation.gif
با تشکر از همه دوستان بخصوص داش پویا Heart.gif
خدا خیرت بده ی زوجو کلی خوشحال کردی Heart.gif Biggrin.gif
من الان دوتا شارژ رو گرفتم,ایول بچه ها
(01-11-2014، 10:05 PM)hossein76e نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی مگه امشب قرعه کشی نداشتیم؟
پس چی شد؟

قرعه ديشب كه شارژو نگرفتم و گفتم ادمين بده نفر بعد ي نميدونم كي برگزار خواهد شد........خدا بده بركت امروز با اين شارژايي كه اومد ديگه نيازي به قرعه كشي نيست...

قرعه كشي بايد تو روز هاي خشك باشه كه همه در به درِ شارژن اون موقع كيف ميده قرعه كشي Biggrin.gif teeth به تنِ برنده مي چسبه teeth
مهمونی تموم شد
نخود نخود هرکی رود خانه خود
این مهمانهاچراعضو نمیشن
(01-11-2014، 10:20 PM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مملی برای من چهارمی نمیده به نظرت بیخیالش بشم؟ میگه مهلت تموم شده Sad.gif

نمیدونم،به من همچین پیامی نداد، ozv sarg رو فرستادی؟

(01-11-2014، 10:51 PM)mamareza2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-11-2014، 10:18 PM)MamaliReza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تکمیل شدم , 10 تامو گرفتم , با تشکر از ادمین و پویا و سایر دوستان.
خیلی نامرد بیدیteeth

چرا؟!؟
گرفتممممممممممممم
(01-11-2014، 11:02 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمونی تموم شد
نخود نخود هرکی رود خانه خود
این مهمانهاچراعضو نمیشن

چمدونم والا منم گفته بود 2 ساعت پيش عضو شن حرفِ خوش نمي دانند بايد به زور بگيريم عضوشون كنيم با چوب و كتك عزيزانم teeth Biggrin.gif Heart.gif