موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
درست شد Wink.gif
اره حتما نتت ضعیف بوده اطلاعات پراخت رو خصوصی بفرست
با ملی کارت و مسکن کارت نتونستم عضو شم . گفت مجاز نیس یه هم چین چیزی آقا ادمین
هورا قرمز شدم از آبی بیزارم
فقد بخاطر انجمن و دوستا وگرنه استقلال سرور پرسپولسیه . من کا ای شاا... حتمن عضو میشم .
(10-11-2014، 09:06 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ملی کارت و مسکن کارت نتونستم عضو شم . گفت مجاز نیس یه هم چین چیزی آقا ادمین

هر کارتی باشه قبول میکنه صفحه اول توضیحات و ایمیل و همه چیز صحیح وارد کن درست میشه
(10-11-2014، 09:09 PM)sepideh1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکه ممنون از حمایتت
(10-11-2014، 09:14 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 09:09 PM)sepideh1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکه ممنون از حمایتت

مرسی ادمین جان ،خواهش وظیفه بوده
(10-11-2014، 08:38 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 08:35 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2014، 08:34 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifسلام خوبین Biggrin.gif انجمن رو با پولهای عزیزم باز کردم

خدا بده برکت teeth

Tongue.gif والا برشکست شدیم رفت

خدا نکنه Shy.gif
ادمین جون منم میخوام عضو بشم پول تو جیبم دارم تو کارت هیچی ندارم چیکار کنم ؟؟؟ Sad.gif خو میخوای کارت شارژ بخرم واست؟؟؟