موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-11-2014، 08:20 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همگی....من چند روزی نبودم چه خبر؟
خوبین؟

خوش اومدین سلامتی
(05-11-2014، 08:22 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 07:25 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BeHNaZ 

خودتم فعال شدی Biggrin.gif Biggrin.gif

در پوستِ خودم نميگنجم  Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-11-2014، 08:25 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمين ج بدرنگ شدي _ ببخشيد ولي ادم يادِ اسهالِ بجه ميفته  Biggrin.gif

Biggrin.gif خداییش خیلی  بی ادبی شک میکنم دختر باشه - دختر وقتی اسم اسهال میاد اینجوری میشه Confused Biggrin.gif ناگفته نماند این مریضی در کمین همه هست Biggrin.gif حتی ادمین Biggrin.gif
(05-11-2014، 08:24 PM)BeHNaZ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2014، 08:20 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همگی....من چند روزی نبودم چه خبر؟
خوبین؟

سلام كجايي تو _ خوبيم _ خبر اينكه محمد بهم پيشنهاد داد بزنش  Biggrin.gif

چی؟درست شنیدم؟محمد کیه که به جی اف من بیشنهاد دوستی داده؟ Biggrin.gif
ادمین برق اسمت چشامو کور کرد  Biggrin.gif
ادمین عوض کن رنگش چشمو کور میکنه Lightbulb.gifLightbulb.gif
چند روز نبودم اما حالا که اومدم میخوام یه خبر خوش بهتون بدم

یا امشب یا جمعه قرعه کشی شارژ داریم(روزش به انخاب خود کاربرا) Angel.gif

بنطرتون خوبه؟ Wink.gif
(05-11-2014، 08:34 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند روز نبودم اما حالا که اومدم میخوام یه خبر خوش بهتون بدم

یا امشب یا جمعه قرعه کشی شارژ داریم(روزش به انخاب خود کاربرا) Angel.gif

بنطرتون خوبه؟ Wink.gif
لایکه
Biggrin.gifها یعنی رنگ اسم ادمین مزاحم شما بید Biggrin.gif عینک افتابی بزنید
(05-11-2014، 08:38 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gifها یعنی رنگ اسم ادمین مزاحم شما بید Biggrin.gif عینک افتابی بزنید
اره رنگش خیلی چشمو اذیت میکنه عوضش کن Dodgy.gif