موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان مگه 20142 و 9077 تموم شده همش سوال میده بعده ارسال مرحله دوم و madr هم ظاهرا اولش سریع میداده الان که من میخام بزنم میگه عضو نیستین حتی بعده 10 تا 15 مین Sad.gif
سلام. دوستان ایا 9077و20142 هنوز شارژ میدن
(27-05-2015، 09:18 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مگه 20142 و 9077 تموم شده همش سوال میده بعده ارسال مرحله دوم و madr هم ظاهرا اولش سریع میداده الان که من میخام بزنم میگه عضو نیستین حتی بعده 10 تا 15 مین Sad.gif

نه تموم نشده احتمالا از راه ادمین رفتین مشکل ساز شده
الان هرسه مسابقه شارژداد البته سیمرغ و سبز دیر جواب میده
شما وقتی یک و 7 به شماره اولی ودومی 20142 و 9077 میفرستید پیامش باید بیاد بعد بدون درنگ پیام دومی بفرستی بدون مشکل شارژمیده حتی از مدر بهتر جواب میده
از همشون ک گرفتیم.....ممنون و مچکر
لغوم کردیم
دیگه ش نیست؟
مستطیل سبز ب من گفت میتونید از ساعت 18 تا 24 کارت شارژ خودتون رو دریافت کنید Confused
یعنی تموم شده ؟
(27-05-2015، 09:19 PM)ali1221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. دوستان ایا 9077و20142 هنوز شارژ میدن

سلام،آره ولی خیلی طول میکشه بیاد،من تازه گرفتم
(27-05-2015، 09:23 PM)Nimafati نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از همشون ک گرفتیم.....ممنون و مچکر
لغوم کردیم
دیگه ش نیست؟

تو رو خدا بازم یعنی شارژ میخاین! منکه هنوز از همینا نگرفتم خسته شدم مسخره بازی شده یک دو ماهی قبل و بعده عید خشکسالی و بی شارژی حالا روزی 3 تا کد همشم که خطا میده و تکنیک داره Sad.gif Biggrin.gif
(27-05-2015، 09:21 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 09:18 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه تموم نشده احتمالا از راه ادمین رفتین مشکل ساز شده
الان هرسه مسابقه شارژداد البته سیمرغ و سبز دیر جواب میده
شما وقتی یک و 7 به شماره اولی ودومی 20142 و 9077 میفرستید پیامش باید بیاد بعد بدون درنگ پیام دومی بفرستی بدون مشکل شارژمیده حتی از مدر بهتر جواب میده

برای madr مهم نیست چه مدته پیام عدم عضویت رو دریافت کردید؛همین حالا 1 رو به 84868 بفرستید و درجا مرحله دوم رو انجام بدید...
ممنون از همه گرفتم
میگم این دکمه سپاس چرا مثل انجمن های دیگه نیس؟ وقتی میزنیم روش باید دوباره صفحه رفرش بشه برای ما سرعتمون کمه جالب نیس باعث میشه نتونیم از پست ها تشکر کنیم اگر درست بشه بهتر میشد تشکر کرد
بچه ها بنظرتون پیشبینی رو چی بزنیم؟؟با توجه ب اینکه الاهلی تو خانه خودشه