موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کدوماش تموم شده پ
الان کسی می تونه از ساممانه تیتر شارژ 5 تومنی بگیره ؟
یعنی اینقدر اسپم توی این تاپیک زیاده حالا 10تا پست بزنیم تموم نشده بازهم میگن تموم شده؟نوشته نامحدود امشب تا 12 شارژمیده فقط مدر با تایم بفرستید ک برای اطمینان اگه خطتون گیر دارنیست ولی اون دوتا سریع بزنید بعد نیم ساعت جوابش میاد
کد تخفیف شناسه ایرانسل شما را خریدارم 1200 انتقال میدم برا 10 تا بیشتر 1300 خط به خط میدم
(27-05-2015، 09:27 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از همه گرفتم
میگم این دکمه سپاس چرا مثل انجمن های دیگه نیس؟ وقتی میزنیم روش باید دوباره صفحه رفرش بشه برای ما سرعتمون کمه جالب نیس باعث میشه نتونیم از پست ها تشکر کنیم اگر درست بشه بهتر میشد تشکر کرد

دوست عزیز فکر کنم انجمن بکل این مدلی باشه ولی اگه کاربرا خصوصا اونایی که شارژ از مسابقات زیاد میگیرن مقداریش رو به سایت کمک میکردن و یا بیشتر عضو ویژه میشدن ادمین هم انجمن اختصاصی تر و بهتری تهیه میکردن Biggrin.gif
Lightbulb.gif Lightbulb.gif سه تا کد تخفیف دارم با سه تا کارت شارژ همراه اول عوض میکنم Lightbulb.gif Lightbulb.gif
(27-05-2015، 09:38 PM)iman_s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان کسی می تونه از ساممانه تیتر شارژ 5 تومنی بگیره ؟

بله من الان گرفتم
ادمین پیام خصوصم به دستت رسید؟
دوستان من کدمو تو 7108 با پنج تا سیمکارت زدم چجوری شارژمو بگیرم؟
دوستان امشب شارژ چی هست