موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-05-2015، 10:46 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شناسه تخفیف تا کی وقت داریم بگیریم ... شب هم میده؟

برای من پیام اومده بود فقط این تخفیف شامل5000نفر اول میشه نمیدونم تا شب بده یا نه
دوستان شناسه جدید تخفیف ایرانسل همونطوری که میدونید امروز اومده و من طریقه گرفتنش تو امضام گذاشتم. کسی هر چقدر شناسه داشت در خدمتم با کد شارژ یا شارژ خط به خط عوض میکنیم
(27-05-2015، 10:47 AM)hamid.o0ops نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 10:45 AM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2015، 10:43 AM)ayoob نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شناسه مبلغش چقدره بعد تخفیفی که میدهچقدره؟

دو تومن میدی یه شارژ 5 تومنی بهت میده

باید ی کارت شارژ دو تومنی بخری یا از حساب سیم کارتت کم میکنه ؟؟؟؟

باید یه کارت بانکی داشته باشی که رمز دوم هم داشته باشه
به نظرم شناسه تخفیف کلا جواب نمیده

چند دقیقس که زدم اما هیچی جواب نفرستاده شایدم سامانش هنکیده
(27-05-2015، 10:46 AM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز اون یکی میده؟

اگه منظورت 737176 هستش نه من تست کردم نداد
شناسه تخفیف مارو کی میخواد
سلام شارژ اومده الان؟
(27-05-2015، 10:57 AM)Armin73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ اومده الان؟

نه  فعلا نیست فقط کد تخفیف هست
اگه کد تخفیف نمیخواین حداقل کد تخفیفتونو بگیرین نگه دارین چون خیلیا اونو میخرن ازتون
(27-05-2015، 11:03 AM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه کد تخفیف نمیخواین حداقل کد تخفیفتونو بگیرین نگه دارین چون خیلیا اونو میخرن ازتون

Biggrin.gif راست میگه ما هم خریداریم شغل جدیده Biggrin.gif