موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
3تا گرفتم تشکر

فقط 3. هزار نفره اول میتونن

فرح عزیز اعتبار تقدیم شد
(27-05-2015، 09:26 AM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشالا بچه ها خیلی سحرخیزن احتمالا همه شروع می کنن شارژ گرفتن چیزیش نمی مونه
من تازه بیدار شده بودم تا چشامو بازم کردم این مسابقه یادم اومد پیام زدم دیدم شارژو داد  Biggrin.gif

Biggrin.gif نيتت صافه جانم  Biggrin.gif  من كه تو اين دور روز كه 3 تا مسابقه بوده حدود 5 كد شارژ گرفتم يه تاشو استفاده كردم الان تاش مونده  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  خدايا شكرت  Tongue.gif من برم جانم فعلا روز خوش. <3 
بمن نداداخه
بوي شارژميادددد
(27-05-2015، 09:29 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
3تا گرفتم تشکر

فقط 3. هزار نفره اول میتونن

فرح عزیز اعتبار تقدیم شد

ممنون سعید  Wink.gif
به قلب یخی هم اعتبار بدین قبل من گذاشته بود Wink.gif
(27-05-2015، 09:31 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بمن نداداخه

3 تا  سوالو جواب بده شارژ رو میفرسته بهتون

من الان 4 تا گرفتم همین الان دقیقا
lمن همین الان گرفتم با پاسخ به 5 سوال
شارزكم ميكنه؟
این مسابقه هف ده حدودا ساعت چند جواب میده ؟
(27-05-2015، 09:34 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارزكم ميكنه؟

آره آجی به چندتا سوالش باید جواب بدی اگه تموم نشده باشه خودش شارژو برات می فرسته Wink.gif