موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
برای خطای منم یک ساعت پیشا پیش بینی والیبال اومد بسکتبال والیبال ایران که قوی بود یعنی اینبار میبازه من ایران زده بودم Sad.gif
(31-05-2015، 04:54 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv nbard
ozv vtn شارژ رایگان میده

لطفا شماره های 84 این مسابقات رو بزارید
(31-05-2015، 04:54 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv nbard
ozv vtn شارژ رایگان میده

الان بزنم ميده؟
(31-05-2015، 04:57 PM)morteza1364 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv nbard
ozv vtn شارژ رایگان میده

لطفا شماره های 84 این مسابقات رو بزارید

۸۴۸۲۶
  وطن من
  ۸۴۸۱۹
: Nbard
ozv nbard به 8282
(31-05-2015، 04:59 PM)Narges Mohammadi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv nbard
ozv vtn شارژ رایگان میده

الان بزنم ميده؟

الان عضو بشین
ارسال کد بعد 6
(31-05-2015، 05:01 PM)saman518 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
شارژ نیست؟؟؟

ozv nbard و ozv vtn به 8282
(31-05-2015، 04:59 PM)Narges Mohammadi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv nbard
ozv vtn شارژ رایگان میده

الان بزنم ميده؟

الان فعلا عضو شید بعد 6 بزنید
متنتون طولانی بود بازی برگشت هم لس انجلسه اگه اونجا باشه که صد در صد ایران میبازه Sad.gif  Biggrin.gif
دوستان nbard رو میزنم میگه از قبل عضو بودید
بنظرتون لغو کنم مجدد بزنم هنو 6 نشده یا نه بذارم همین باشه بعد 6-7 کد اصلیو بفرستم؟؟