موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ساعت ۵ عضو شدم الان با همه سیمکارتام در عرض ۲ دقیقه بدون هیچگونه مشکل عضویت و دردسترس نبودن گرفتم شارژارو
به من یکیش داد یکیشم گفت که کد درخواستی در حال حاضر در دسترس نمیباشد... Sad.gif
(31-05-2015، 09:11 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 08:53 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 08:42 PM)mehdihaji نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ پیشبینی همراه اول بازی والیبال 1برد ایران 2برد امریکا ارسال به 203047

کدتون بازهم کارنمیکنه...الان زدین؟

کدشون درسته من زدم جواب آمد،شاید بیام تبلیغاتیتون فعال نیست

5بارزدم تاجواب داد احتمالا شلوغه
کسی کد انصراف از طرح کنترل مصرف ازاد اینترنتو میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(31-05-2015، 08:42 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-05-2015، 07:21 PM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه محصول مورد نظر در دسترس نمیباشد راه حلش چیه؟کسی با وجود این پیام شارژ گرفته؟

آقا مهدی بعضیا دیروز گفتن اگه سریع دوباره جواب درکمتر از 1 ثانیه بفرستین شاید شارژ بده ولی منکه قبلا میزدم الکی میگفت کارت شارژ خود را دریافت کردین فایده نداره Sad.gif
مرسی ساحل خانم؛برای من هم همین پیغامو داد
.امشب هم شانس نداشتید؟
چرا جواب نمیاد 203047؟؟؟؟؟
برا همراه اول بخواییم تبلیغات رو فعال کنم چی بزنم؟؟؟
(31-05-2015، 10:04 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستاره 8999مربع گزینه دوم
بچها نبرد شارژ تکراری به من داد چکار کنم
(31-05-2015، 10:04 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*۸۹۹۹#
(31-05-2015، 09:39 PM)*E L* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی کد انصراف از طرح کنترل مصرف ازاد اینترنتو میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ستاره 555 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 1 مربع