موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اس خالی ب 7108 فرستادم هیچی جواب نداد Sad.gif
(26-05-2015، 10:08 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 09:59 PM)FaHiMeH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MSHAD الان راحت بهم داد

میشه بگین چقد فاصله دادین بین عضویت و فرستادن کد

نمیدونم دقیق اجی.ولی هم OZVSHAD اول فرستادم.بعد قبل اینکه بخوام واسه شارژ بزنم هم دوباره OZV MSHAD فرستادم هم یه پیام به شماره اصلیش دادم
(26-05-2015، 10:19 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا ساعت 12 به بعد بفرست
اگه دوست داشتي ميتوني كد عضويت منو برني
یه فکر واسه mtab کنید بچه ها
میخوام MTABO بفرستم استرس دارم Biggrin.gif
Mshad بلخره داد بهم
(26-05-2015، 10:34 PM)FaHiMeH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام MTABO بفرستم استرس دارم Biggrin.gif
میخوای استرست رو بیشتر کنم
من بعد 4 ساعت کد دومشو فرستادم نداد
mtab یا همون tb 131 شارژ نمیده دوستان الکی شارژتون رو حروم نکنید از من گفتن بود
(26-05-2015، 10:27 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-05-2015، 10:19 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا ساعت 12 به بعد بفرست
اگه دوست داشتي ميتوني كد عضويت منو برني

من به سوال درست جواب دادم
بعد لغو کردم ، لغو شود اما برام کد نداد !؟
سلام.کسی از کد عضویت ۷۱۰۸ که اگه ۵ نفر کدتو بزنند شارژ گرفته؟ یا اینکه سرکاریه.