موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-05-2015، 07:29 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای خرید کد تخفیف پیام خصوصی بدید

لصفن به تاپیک مخصوص مراجعه کن Angry.gif Angry.gif Angry.gif
(28-05-2015، 07:27 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-05-2015، 07:21 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من منفی گرفتم دلیل منفی من چی هس؟؟؟
واقعا خسته شدم شدم هیچی نمیگم .ولی واقعا خستم

من منفیتو گزارش دادم پاک کنن.....
بهت ی اعتبار مثبت هم دادم.....
امروز افتادی رو دور بدشانسی Wink.gif Wink.gif

ارسال اسپم     =   اعتبار منفي
هزینه هر پیام کد تخفیف چنده؟ 120؟
کسی ميدونه که زنگ مدرسه هنوز شناسه تخفیف میده؟
اخه کد گذاشتن تو سایت چه فایده ای داره هر کی باشه تا حالا عضو شده وهیچ سودی به حالتون نداره جز اینکه خودتون رو خسته میکنید پس برای مخاطبین خودتون بفرستید و بس.
(28-05-2015، 07:36 PM)mehdihaji نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه کد گذاشتن تو سایت چه فایده ای داره هر کی باشه تا حالا عضو شده وهیچ سودی به حالتون نداره جز  اینکه خودتون رو خسته میکنید پس برای مخاطبین خودتون بفرستید و بس.

اشتباه میکنید منم تا وقتی که کد نذاشته بودم همین فکر میکردم ولی اتفاقا هر باری که طرف پست میذازی حداقل یکبار کدش زده میشه 
وقتی میگه شما عضو مسابقه نشدهاید چیکار کنم؟
(28-05-2015، 07:53 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی میگه شما عضو مسابقه نشدهاید چیکار کنم؟

لغوش کنید چهار بار کلمه عضویت بفرستید بعد چیزی که میخوایید بفرستید صد در صد درست میشه 
تيتر و مزنگ تا كي اعتبار داره؟؟؟
فقط خورد Angry.gif Angry.gif