موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Vtn کد دومیش چیو باید زد؟ برای من اس ام اس اولیه اش نیومد
(31-05-2015، 07:39 PM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vtn کد دومیش چیو باید زد؟ برای من اس ام اس اولیه اش نیومد

VN 123
سالار برا چی اسپم میدی الان؟چه ربطی داره به تاپیک این چیزی که فرستادی؟ Angry.gif
بچه ها من اول از نبرد شارژ گرفتم بعد لغو کردم..وطن رو زدم..هر دوش رو داد...ولی بعضی خطهام لغو نکردم میگه شارژو دریافت کردی یا کد موجود نیست..اگه کسی خواست این روشو امتحان کنه...
بچه ها وقتی میگ دردسترس نیست دوباره بزنی میگ دریافت کردی شارزو.من بش هیچ جوابی ندادم شاید تاساعت 12خودش بده.امتحان میکنم اگ داد بشمام میگم این کارو کنید.
(31-05-2015، 08:00 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها وقتی میگ دردسترس نیست  دوباره بزنی میگ دریافت کردی شارزو.من بش هیچ جوابی ندادم شاید تاساعت 12خودش بده.امتحان میکنم اگ داد بشمام میگم این کارو کنید.

قبلا امتحان کردم بازم گفت دریافت کردی Undecided.gif

حالا شاید روالش عوض شده باشه نمیدونم Undecided.gif
ن من میخام اصلا بش جواب ندم تا صبح ببینم چ جوابی میده.
یعنی تو این مدت کسی به روشی پی نبرده Undecided.gif
ﺷﺎﺭﮊ 1000 ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ ببر

ﻓﻘﻂ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺳﻮﺍﻝ :
ﻓﺮﺩﺍ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﭼﯽ ﻣﯿﺸﻪ؟
-1 ﺑﺮﺩﺍﯾﺮﺍﻥ
-2 ﺑﺮﺩﺁﻣﺮﯾﮑﺎ

ﺟﻮﺍﺏ ﺭﻭﺑﻪ 737864 ﺑﻔﺮﺳﺖ

--------------------

این پیش بینیه یا در هر صورت شارژ رو میده؟؟ اصلا فعال هست هنوز؟
به نظرم اونایی که قبل شش عضو نشدن بهشون نده دوتا سیم کارت ساعت شش ونیم عضو شدم الان زدم گفت عضونشدی ولی دوتا قبل شش عضو شدم راحت داد
دیروزم دقیقا همینجور شد هرچی بعد شش عضو شدم بهم نداد اصلا
کسی هم بوده بعد شش عضو شده باشه وبهش گفته باشه عضو نشدی ولی بالاخره گرفته باشه؟؟؟